logo

McDonald’s’ın Yeni Marka Yüzü İdo Tatlıses Oldu

mh_mcdonalds_ido_tatlises

McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, İdo Tatlıses

Türkiye’de McDonald’s 30’uncu yılına girerken McDonald’s’la yolları kesişen İdo Tatlıses’in macerası bir lezzet yolculuğuyla başladı. İdo, McDonald’s’ın marka yüzü oldu.

Lansman toplantısında McDonald’s yolculuğunun nasıl başladığını anlatan İdo Çok lezzetli bir maceraya atıldım. Bu maceranın merkezinde tabii ki tarifsiz lezzetlerin adresi McDonald’s var. Çünkü McDonald’s’da ne ararsanız var. Lezzet, çeşit, temizlik, servis, kalite, internet… Bu aşkı daha fazla saklayamadım ve McDonald’s’ın yeni reklam yüzü oldum. Daha önce hiçbir markanın yüzü olmadım veya reklamlarında oynamadım. Ama McDonald’s gibi uluslararası ve güvenilir bir marka ile gençlere ulaşacak olmak bana çok doğru geldi” dedi.

İlklerin Markası

McDonald’s’ın kurulduğu ilk günden beri sektörde birçok ilke imza attığını belirten McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar da İdo’nun yeni marka yüzü olmasıyla ilgili olarakTürkiye’de hızlı servis restoranları sektörünün oluşmasına McDonald’s liderlik etti. Sektörde oyuncu değil, her zaman oyun kurucu olduk. Ancak kendimizi yenilemeyi hep bildik ve en önemlisi de hep müşteri mutluluğuna odaklandık. Restoranlarımız misafirlerimiz için sadece yemek yenen bir yer değil. Servis deneyimi, bir ziyaret sırasında müşterinin gördüğü, hissettiği, duyduğu ve tattığı şeylerin bir birleşimi. Markamızın en önemli hedef kitlesi gençler için bu toplam deneyim daha da önem kazanıyor. Sürdürdüğümüz yenilenme stratejimizin odağında gençler var. Gençlerin sevdiği, yakından takip ettiği ve ilham aldığı kişileri araştırdık. Karşımıza çıkan isimler arasından markamızın değerleri, eğlenceli, genç ve samimi kimliği ile en çok örtüşen isim İdo Tatlıses oldu” dedi.

İdo, kampanya kapsamında reklam filmlerinde oynayacak ve ayrıca zaman zaman McDonald’s restoranlarında tüketicilerle buluşacak.

Reklam kampanyası 15 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tüm ulusal kanallarda yayınlanacak.

Etiketler: » »
Share
5957 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?