logo

Mesut Eren Baskı Resim Sergisi Açıldı

Mesut Eren’in kişisel baskı resim sergisi 2 – 19 Aralık 2023 tarihleri arasında Evrim Sanat Galerisi’nde sanatseverler tarafından ziyaret edilebilir.

Sergide, sanatçının ağaç, linol ve tümsek baskı teknikleriyle hazırlanmış 43 eseri yer alıyor.

Mesut Eren “Özgün baskı resim sanatının yaygınlaşması açısından büyük avantaj sağlıyor. Tıpkı basımlardan oluşan çoğaltmalar sayesinde resim severler orijinalliği bozulmadan özgün eserlere sahip oluyorlar. Serginin tamamı tümsek baskı çalışmalarından oluşuyor. Tümsek baskının teknik imkanları resme daha çok açık-koyu değerleri sorunsal ederek uygulamayı zorluyor. Bu tekniğin gücü de oradan besleniyor” dedi.

Evrim Sanat Galerisi’nin Kurucusu Betül Ketenci “Evrim Sanat Galerisi’nde farklı baskı teknikleriyle hazırlanmış birbirinden güzel eserlere ev sahipliği yapmaktan dolayı onur duyuyoruz. İzleyicinin de büyük beğenisini toplayan eserleri görmek isteyen tüm sanatseverleri Evrim Sanat Galerisi’ne bekliyoruz” dedi.

Sergi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 11:00 – 19:00, pazar günü ise 12:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacak. Sergi, Salı günleri kapalı olacaktır.

Adres: Göztepe Mah. Bağdat Cd. Handan Palas Apt. No: 233 Daire: 1    Kadıköy – İstanbul

evrimsanatgalerisi.com

Etiketler: »
Share
461 Kez Görüntülendi.