logo

MICE ve Turizm Sektör Profesyonelleri Yeni Yıl Partisi’nde Buluştu

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) koordinasyonunda, Zerdeli Cadde evsahipliğinde ve iş ortaklarının destekleriyle düzenlenen gecede konuklar hem hasret giderdi hem dosyasıya eğlendi.

Zerdeli Cadde’nin lezzetli ikramları, Cem Mangaloğlu’nun DJ’liği üstlendiği gecede, Sihirbaz Özgür Kapmaz, en güzel numaralarını konuklarla buluşturdu. Biraderler orkestrası ise birbirinden keyifli şarkıları, kendi aralarındaki atışmaları ile hem renkli bir sahne şovu ortaya koydular hem gelenleri çok eğlendirdiler.

I-MICE Genel Sekreteri Sezen Akyazı “Çok kısa bir sürede networking gecemizin organize edilmesinde katkılarını esirgemeyen birbirinden değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Davetimize ilgi göstererek bu gecede bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize de gönülden sevgilerimi iletiyorum. Derneğimiz her geçen gün büyümeye ve üretmeye devam ediyor. Derneğimiz komite çalışmalarıyla sektörel eğitimler, fam tripler, ayda 1 kere düzenleyeceğimiz networking etkinlikleri, mekan tanıtımları, aydan aya düzenleyeceğimiz İstanbul ve çevre gezileri ve sektöre sunacağımız raporlarla üretmeye ve fayda sağlamaya devam edecektir. Bu yolda en büyük desteğimiz sizlerin varlığıdır. Birlikte daha güçlüyüz diyor, son olarak üye olmayan dostları derneğimize üye olmaya davet ederek sözlerimi tamamlıyorum. Herkese iyi eğlenceler” dedi.

I-MICE 2. Başkanı Işıl Özmen “Uzun bir aradan sonra tüm dostlarla bir arada olmak ne güzel. Sizlerle üretmek sizlerle yola devam etmek ne güzel. Derneğimiz her zaman olduğu gibi bundan sonrada sizlerden aldığı güç ve destekle yoluna çok daha kararlı ve güçlü bir şekilde devam edecektir“ dedi.

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurt “Kıymetli dostlar sizler bizleri bu gece nasıl yalnız bırakmadıysanız ben de Meksika’dan rahatsız dönmekle birlikte bu özel gecede sizleri yalnız bırakmak istemedim. Hepiniz hoş geldiniz. Şeref verdiniz. Her ay 1 kere gerçekleştireceğimiz networking etkinliğimizi bu ay içinde olduğumuz seneye veda, yeni yıla merhaba konseptiyle gerçekleştirmek istedik” dedi. 2022 değerlendirmesi ve 2023 projeksiyonunu da paylaşan Kurt, herkese sağlık, huzur ve çok keyifli bir sene diledi.

350 civarında misafirin katıldığı geceye damgasını vuran bir diğer bölümde çekiliş anıydı. Birbirinden özel 50’ye yakın hediyenin dağıtıldığı gecede şanslı olan kişiler hediyelerini alarak geceden ayrıldı.

Hüseyin Kurt, Ocak ayında bir sonraki Networking etkinliğinin yer müjdesini ev sahibi olacak Portaxe Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Sapmaz ile sahnede paylaştı. Alkışlar eşliğinde karşılanan bu gelişme Kurt’un önce 700 kişi söz alması, ardından Den Den Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu’nun devreye girmesiyle 1000 kişi olarak bağlanmış oldu.

Etiketler: » » » »
Share
132 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?