logo

Mikro Yazılım Dijitalleşme Kampanyası Başlattı

Mikro Yazılım, 30 yıllık bilgi birikimini ve müşteri deneyimini aktardığı yeni nesil bulut tabanlı ön muhasebe programı MikroX özelinde, tüm sektörleri ekonomik olarak destekleyecek nitelikte bir dijitalleşme kampanyası başlattı.

Mikro Yazılım’ın yeni nesil bulut tabanlı ön muhasebe programı MikroX’i ayda sadece 1 TL ödeyerek 12 ay boyunca kullanabilirsiniz!

Kampanya kapsamında potansiyel kurumsal ve ticari yazılım müşterileri; Mikro Yazılım’ın yeni nesil bulut tabanlı ürünü MikroX’i 1 yıl boyunca ayda sadece 1 TL ödeyerek kullanabilecekler. Bu durum, bir an önce işlerini dijital ortamda sağlıklı bir şekilde işlerini yönetmek ve büyütmek isteyen firmalar için önemli bir fırsat niteliği taşıyor.

MikroX, özellikle küçük işletme, esnaf, serbest meslek sahibi ve girişimler için Mikro Yazılım tarafından yenilikçi kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır. MikroX’te e-fatura entegrasyonu ve mobil uygulamalar ise ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler; www.mikrox.com.tr‘yi tıklayarak üyeliklerini başlatıp ürünün faydalarından hemen yararlanabiliyorlar.

MikroX ile Neler Yapılabilir?

– Fatura takibi

– Müşteri ve tedarikçi yönetimi

– Gelir-gider takibi

– Ürün ve hizmet yönetimi

– Raporlama

– e-fatura

Mikro Yazılım, bu kampanya ile firmaların hızlıca ve yok sayılacak bir bütçe ile ticari yazılım kullanmasını sağlayarak, Türkiye’deki dijital dönüşüme katkıda bulunmayı planlıyor.

Etiketler: »
Share
5104 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?