logo

MindBehind İle Şirketler Kendi Chatbotlarını Tasarlayabiliyor

MindBehind, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle kendi chatbotunuzu tasarlama imkânı sunuyor. MindBehind ile tasarlanan chatbotlar, WhatsApp, Facebook Messenger, Twitter gibi popüler mesajlaşma kanallarına entegre olarak kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Google Dialogflow, IBM Watson, Microsoft Luis gibi global ve lokal doğal dil işleme destekli yapay zekâ platformlarına entegre olabilen MindBehind, kullanıcılara 24 dilde chatbot tasarlama imkânı sağlıyor. Özellikle orta ve küçük ölçekli şirketlere hitap eden MindBehind, şirketlere kendi chatbotlarını tasarlama imkânı sağlıyor.

14 Kasım 2019 tarihinde Kolektif House Maslak’da gerçekleşen lansmanda MindBehind ürünü denenerek 15 dakika içerisinde yeni bir chatbot tasarlandı. Canlıya alınan chatbot, katılımcılar tarafından WhatsApp platformu üzerinden test edildi.

Türkiye’nin önde gelen firmaları MindBehind lansmanında buluştu!

Ürün geliştirme sürecinde MindBehind’ı kullanmaya başlayan Philips Morris Dijital Platform Yöneticisi Halil Genç, ürün ile ilgili olarak “Kullanıcı dostu ara yüzü ve sürükle bırak mantığındaki kullanımı sayesinde çok hızlı ve basit bir şekilde bot akışları üstünde düzenlemeler yapalabiliyoruz” dedi.

Aksigorta Dijital Operasyon Merkezi Bölüm Müdürü Ata Hascan “MindBehind özellikle bizi çok heyecanlandıran bir ürün. Bize daha önce sahip olmadığımız birçok ayrıcalık sunuyor” dedi. E-bursum CCO’su Ceyda Demirkurt “Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan birisi bile bir akış tasarlayarak, çok kısa sürede chatbotunu canlıya alabilir” dedi.

Şu an beta sürümü yayında olan ürünün beta süreci yılbaşı itibarıyla tamamlanacak. Ürünün global lansmanı ise 11 Aralık 2019’da “Chatbot Summit Berlin’de gerçekleşecek.

Ürünün detayları için: www.youtube.com/watch?v=37-76W2z3lA

www.mindbehind.com

Etiketler: chatbot » MindBehind
Share
1534 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?