logo

Mio MuVue Pro Uygulaması İle Araç İçi Kameralarında Kablo Devrine Son

Mio, geliştirdiği mobil uygulama ile araç içi kameralarda, kablo dönemini sona erdiriyor. Araç içi kameralarında, düzenleme ve veri aktarımı konularında, kameranızı kablolar aracılığıyla mobil cihazınıza bağlamanız gerekiyordu. Bu da araç içi kameralarının kullanışlılığını azaltan özelliklerin başında geliyordu.

Mio MuVue Pro Uygulaması ile araç içi kameralarında kablo devrini sona erdiriyor. Mio kullanıcıları artık kameralarına uzaktan erişim sağlayabiliyor. Bu sayede; Mio kullanıcıları indirecekleri uygulama ile kablosuz olarak verilerini aktarmakla kalmıyor, aynı zamanda uygulama özelinde videolarını düzenleyerek, paylaşıma hazır hale getirebiliyorlar. Uzaktan erişim ve video ya da fotoğrafları düzenleme imkanıyla kameralar bir kayıt cihazından daha fazlasına dönüşecek gibi duruyor. Öyle ki videoların ya da fotoğrafların düzenlenerek paylaşıma uygun hâle getirilebilmesi, yolculuklarını hikâyeleştirmek isteyen, sosyal medya gönderilerine dönüştürmek isteyen kullanıcıların da ilgisini bir hâyli çekeceğe benziyor.

Araç İçi Kamera Sektöründe birçok marka belirli özellikleriyle kendine yer bulmaya çalışırken, Mio bu alanda, birçok özelliği kameralarında standart hâle getirmekle kalmıyor, araç içi kameraları, farklı segmentteki kullanıcı kitlelerine de hitap edecek özelliklerle geliştirmeye devam ediyor. Mio MiVue Pro da bu noktada, sektöre yenilik katan özelliklerden biri olacak.

Etiketler: Mio » Mio MuVue Pro Uygulaması
Share
808 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?