logo

Motoplex İstanbul, Kadıköy Koşuyolu’nda Açıldı

Soldan sağa: Tuğrul Doğan, Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi, Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Atakan Doğan, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, Bahtiyar Doğan

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye Distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunları için özel olarak tasarlanan Motoplex İstanbul’un kapılarını Kadıköy Koşuyolu’nda açtı. Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi, Piaggio Grubu’nun üst düzey yöneticileri ve sanat dünyasından İlker Ayrık, Yosi Mizrahi, Yağmur Atacan gibi sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda kişi katıldı.

Devrim niteliğinde bir perakende konsepti!

Etkinlikte düzenlenen kokteylin ardından açılış konuşmasını yapan Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, bir ilke imza atarak aynı çatı altında “yeni ve devrimci bir perakende konsepti” oluşturmak, Piaggio’nun yeni dünyasına adım atmak, yalnızca bir kerelik ziyaret için değil, yeniden gelme isteği uyandırmak için buluşma, öğrenme ve yeni keşifler gerçekleştirmek adına Motoplex İstanbul’u hayata geçirmeye karar verdiklerini vurgulayarak Motoplex İstanbul, çekici ve efsane Vespa’dan Piaggio’ya, epik maceracı Moto Guzzi’den adrenalin yükselten Aprilia’ya kadar ayrıştırılan bölümleriyle üst düzey bir perakende tecrübesi sunuyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz, satın alma keyfinizi doruğa yükselten modeller ve aksesuarlar ile finansal çözümler sunan bu mekân, satış sonrası servis hizmetlerimizin verileceği müşteri memnuniyeti odaklı atölyemize kadar Motoplex markalarımıza uzun dönemli bağlılık yaratacak bir tecrübe sunacak” dedi. Motoplex İstanbul’da uzman eğitmenler eşliğinde güvenli sürüş tekniklerinin de sunulacağını dile getiren Karaarslan “Motoplex İstanbul; dostlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için sabırsızlanacağınız bir cazibe merkezi olacak. Hepsi ve daha fazlası için tüm motosiklet tutkunlarını Motoplex İstanbul’a davet ediyoruz” dedi.

Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi, Motoplex’in Türkiye’deki ilk noktasının açılışı ile ilgili olarak Yaklaşık olarak 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye motosiklet pazarı, hem konumu hem de nüfus yapısı gereği halen gelişime oldukça açık. Geçtiğimiz yıl, bir önceki yıla oranla satışları %20 oranında artıran Trend Motosiklet’i ise kutluyoruz. Avrupa’nın birçok noktasında yer alan Motoplex konseptinin Türkiye’deki ilk şubesi Motoplex İstanbul, motosiklet kültürünü ve eşsiz İtalyan tarzını yakından tanıma fırsatını yakalayabileceğiniz yepyeni bir yaşam konsepti” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
4978 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?