logo

MSC Cruises Aile Programını Genişletiyor

MSC Cruises, bütün gemilerinde ailelere yönelik sosyal medya içerik üretimi atölyelerini hayata geçiriyor. Vlogger Luciano Spinelli’nin de dahil olduğu projenin amacı en iyi nasıl tatil video ve snaplerinin çekilebileceğini göstermek.

Instagram’da haftada 4000’den fazla etiket

Sosyal medyada paylaşım yapmak, aile ve arkadaşlarıyla tecrübelerini paylaşmak isteyen pek çok tatilci için hızla bir içgüdü haline geldi. Sadece MSC Cruises Instagram’da haftada 4000’den fazla etikette yer alıyor. Bir dizi eğlenceli ve bilgilendirici video ile Luciano; etkileyici Instagram fotoğrafları, iyi kurgulanmış ve çekilmiş Youtube videolarının nasıl elde edileceğine dair ipuçları vermenin yanı sıra; MSC Young ve Teen kulüplerinin çocuk, genç ve aileleri için son günlerin çılgınlığı Musical.ly’ye de video ekleyecek. Bunu takiben katılımcılar, ucunda göz alıcı MSC Cruises ödülleri olan, yaratıcılıklarını test ettikleri ve kendi ödüle layık içeriklerini oluşturdukları bir takım oyununa yelken açacaklar.

MSC Cruises Gençlik Aktivitelerinden Sorumlu Başkanı Matteo ManciniBir aile şirketi olarak, çocuklar ve ebeveynlerinin gemilerimizde güzel vakit geçirmeleri için sürekli yeni ve inovatif etkinlikler tasarlamaktan keyif alıyoruz. Özel anların en mükemmel karelerini ve videolarını yakalamanın aileler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Umarız ki içerik üretimi atölyelerimiz bu yolda onlar için bir ilham kaynağı olacak” dedi.

Yaratıcılık fırsatları bununla da kalmayıp, Cadılar Bayramı’nda da devam edecek. Bilgi yarışmaları, Cadılar Bayramı’na özel makyaj seansları ve yetenek gösterileri, bütün filoyu kapsayan çocuk ve aile eğlence programlarının yanı sıra; kazanan, ertesi sene bir Kelly & Kloe bölümü olarak yayınlanacağı senaryo yarışmasına da davet edilecek.

MSC Cruises çocuk ve aile programında zengin içerik

Bütün bunlar hali hazırda aşağıdaki çok zengin ve çeşitli içeriğe sahip MSC Cruises çocuk ve aile programının yalnızca son eklentileri.

– Gemilerde LEGO deneyimi: çocukların sonunda bir Jr. LEGO Master Builder diploması kazandıkları, seyir rotasında LEGO etkinliklerine ayrılmış bir tam gün

– DOREBRO: her yaştan çocuğa özel spor programı

– DOREMI şef: Michelin yıldızlı şefi Carlo Cracco tarafından tasarlanmış interaktif bir aşçılık dersi

– Küçük çocuklar ve bebekler için servis yelpazesi: özel çocuk bakımı servisine ek olarak 3 yaş altı çocuklar için Mini-Club’ı da içeriyor. Dünyanın lider bebek markası ve bir başka seçkin MSC Cruises ortağı olan Chicco ile beraber çalışıyoruz.

– Gemilerde eğlence dolu tesisler: su parkları ve havuzları, bowling pistleri, Formula 1 simulatörü ve 4D sinemalar

– Family Explorer Club: bütün aile ihtiyaçlarını karşılamak üzere ince elenip sık dokunmuş kara turları.

– Kelly & Kloe: çocuklara özel web dizisi ve gemi üzerinde etkinlik programı

Daha fazla bilgi için: www.msccruises.com.tr

Etiketler: » » »
Share
1753 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?