logo

Murat Esibatır, Fujifilm X-Photographers’da

Murat Esibatır başarılı bir fotoğraf sanatçısı ve dünya çapında seçkin fotoğrafçıların yer aldığı Fujifilm X-Photographers’a kabul edildi. Fujifilm GFX 50S Orta Format fotoğraf makinesi kullanan fotoğrafçılar arasından Türkiye’den seçilen ilk isim olan Esibatır’ın 22 adet fotoğrafı sitede sergilenmeye başladı. Moda ve stil life alanlarında profesyonel çalışma hayatına devam eden sanatçı, hayvanlara olan düşkünlüğüyle bu konuda bilinçlendirme çalışmalarına yöneldi. “Yuva Beklerken” ve “Özgürlüğe Doğru” adlı farkındalık yaratan projeleri de büyük ilgi gördü.

Murat Esibatır Fujifilm GFX 50S’i Tercih Etti

Esibatır “Tüm dünyadan çok değerli fotoğraf sanatçılarıyla birlikte X-Photographers’da olmak öncelikle gurur verici. Yüklediği sorumlulukları da unutmamak gerek tabii, şimdi yeni projeler, yeni heyecanlar zamanı” diyerek duygularını dile getirdi. Fotoğraf makinesinin büyük önemi olduğunu da belirten ve bunu “Fotoğraf makinesi hem vücudunuzun bir parçası gibi olmalı, hem de kaliteden ödün vermemeli” olarak tanımlayan Esibatır’ın çalışmalarında tercihi Fujifilm GFX 50S Orta Format fotoğraf makinesi oldu.

Sanatçının X-Photographers sitesinde yayınlanan fotoğrafları http://fujifilm-x.com/photographers/murat-esibatir/ adresinden izlenebilir.

Etiketler: »
Share
1735 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?