logo

NCR İki Ayrı Şirkete Ayrılıyor

NCR, biri dijital ticarete, diğeri ATM’lere odaklanan, halka açık iki bağımsız şirkete ayrılıyor. NCR, dünyanın her yerindeki müşterilerine sınıfında en iyi hizmet, destek, inovasyon ve stratejileri sunmaya bundan böyle iki ayrı şirket olarak devam edecek. Dijital ticarette NCR Voyix, ATM’de NCR Atleos olarak açıklanan her iki şirket de NCR markasının gücünü yansıtacak şekilde hizmet verecek.

NCR Türkiye Genel Müdürü Murat Kulaksızoğlu “NCR, 130 yıldan fazladır şirketlerin müşterileri ile bağ kurması, iletişimde olması ve işlem yapmasına olanak sağlayarak pazardaki liderliğini koruyor. NCR bu faaliyetlerine artık NCR Atleos ve NCR Voyix adı altında iki ayrı şirket halinde devam edecek. Bu yeni başlangıç ile NCR Atleos ve NCR Voyix, dünyada ve Türkiye’de, ATM ve dijital ticaret pazarlarına yönelik yeni yatırımlara ve iş modellerine ağırlık vererek faaliyet gösterdikleri sektörlerdeki liderliklerini pekiştirecekler. Ayrıca, NCR Atleos, Türkiye’de “NCR Bilişim Sistemleri Ltd. Şti” olarak faaliyetlerini sürdürecek” dedi.

NCR, bu yeni süreçte kaliteli ürünler, yüksek hizmet seviyeleri ve ileri düzeyde müşteri deneyimi sunmaya yönelik yüksek standartlarını korumaya da devam edecek.

ncr.com

Etiketler: » »
Share
426 Kez Görüntülendi.