logo

Nevcihan Matur, Cisco Türkiye Özel Sektör Genel Müdür Yardımcısı Olarak Atandı

Cisco Türkiye Özel Sektör Genel Müdür Yardımcısı Nevcihan Matur

Cisco, Türkiye’de tecrübeli bir yöneticiyi daha bünyesine kattı. Nevcihan Matur, Cisco Türkiye’de Özel Sektör Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Nevcihan Matur Kimdir?

Son olarak Dell bünyesinde Veri Merkezi İş Birimi Ülke Satış Direktörlüğü yapan Nevcihan Matur, 20 yılı aşan kariyerinde teknoloji alanında dünyanın önde gelen şirketlerinde çalıştı. Xerox, IBM, HPE ve Dell gibi şirketlerde geçen başarılı çalışma hayatında Matur, özellikle pazarlama, müşteri deneyimi, iş geliştirme, pazar stratejileri ve uygulamaları, dijital dönüşüm gibi kritik alanlarda çalışmıştır. Yine önceki görevlerinde Bulut, DevOps ve Otomasyon ihtiyaçları kapsamında kurumsal müşterilerin hizmet ve yazılım projelerine büyük katkı sağlayan Matur, Türkiye dışında Gelişmekte olan Afrika Bölgesi bölgesinde de başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Elektronik Mühendisliği yüksek lisans derecesine sahip Matur, cinsiyet eşitliği, kadınların güçlendirilmesi, sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomi gibi sosyal sorumluluk projelerinde farkındalık yaratmak için çalışmaktadır. Cisco Türkiye’deki yeni görevi hakkında konuşan Matur “Bulut ve güvenlik sistemleri, görüntülü arama hizmetleri, uçtan uca ağ çözümleri ve güvenliği, müşteri deneyimi gibi konularda alanında dünya lideri olan bir markaya katılmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun yıllardır farklı görevlerde edindiğim tecrübelerimi Cisco Türkiye’nin gücüyle ve tecrübesiyle daha da ileri taşıma fırsatı beni son derece heyecanlandırıyor. Ayrıca Cisco’nun Globalde ve Türkiye’de çevre, cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik gibi sosyal sorumluluk konularındaki yaklaşımını da kendime son derece yakın buluyorum. Genel Müdürümüz Didem Duru liderliğinde çok güzel işlere imza atacağımıza inancım tam” dedi.

Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru, atamayla ilgili olarak “Nevcihan Matur’un Özel Sektör Satış Müdürü olarak aramıza katılmasından heyecan duyuyorum. Liderlik tecrübesine sahip, dijital dönüşümün ülkemizdeki yolculuğunu yakından izleyen ve bu yolda önemli işlere imza atan bir kişi olarak kendisinin Cisco Türkiye ailesine güç katacağına inanıyorum” dedi.

Etiketler: »
Share
913 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?