logo

Nish Palas Hotel İstanbul ve Glens Nişantaşı’nda Açıldı

Deneyimli Otelci Haluk Özdoğan, Mekanın Yatırımcısı Nurettin Sabri Çelik, Genel Müdürü Bülent Kılıç

Nish Palas Hotel İstanbul ve Glens, 20 Haziran 2018 tarihinde kapılarını gösterişli bir davetle açtı. Mekanın yatırımcısı Nurettin Sabri Çelik ve Genel Müdür Bülent Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa özel Murat Tokuz, Can Başeğmez ve Fatih Mutlu’nun canlı performans sergilediği geceye Çiğdem Kayalı, Emek Külür, Adil Benardete, İpek Kıramer, Güneri Civaoğlu, Polat Gülman, Batya Kebudi gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar davette bir araya geldi.

Nish Palas İstanbul ‘’butik otel’’ konsepti ile Nişantaşılılara komşu oluyor

HYATT Otel zincirinin misafirlerine sıra dışı deneyim yaşatan özel Unbound Collection otelleri arasında yer alan Nish Palas İstanbul, Avrupa’daki 2. oteli İstanbul’un ayrıcalıklı semti Nişantaşı’nda açılıyor. Mimar Arif Özden’in tarihi Nişantaşı Palas’ına post modern yorumuyla kurguladığı ve deneyimli otelci Haluk Özdoğan’ın sahibi olduğu Access Hospitality işletmesi olarak hayata geçen Nish Palas İstanbul’da 45 oda, SPA, toplantı salonu, spor salonu ve eşsiz Boğaz manzarasına sahip bir teras bar bulunuyor.

Eski Nişantaşı’na ait hikâyeleri anlatan fotoğraflarla bezenmiş odalarında misafirlerine gerçek bir ev konforu sunan Nish Palas İstanbul, Boğaz manzaralı teraslı odaları ile geniş ve ferah bir konaklama alanı sağlıyor.

Glens, Nişantaşı ruhundan vazgeçmek istemeyen ziyaretçilerini bekliyor

İstanbul’un köklü yerleşim bölgelerinden Nişantaşı’nda yer alan ve semtin tüm enerjisini birebir yansıtan Glens, kaliteli hizmet anlayışı, birkaç farklı konsepti içinde barındıran şık mimarisi ve gerçek İtalyan lezzetlerine yer verdiği kendine has mutfağıyla semtin en sevilen mekânları arasında yer alıyor.

Glens’in güçlü restoranı kadar taze mevsim meyveleriyle hazırlanan zengin kokteyllerin de yer aldığı bar menüsünde, birçok ünlü mekânın içecek menüsüne imza atan Cevat Yıldırım imzası bulunuyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
2953 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?