logo

Nokia’nın Yeni Akıllı Telefonları 3 Ay Boyunca Sadece Vodafone’da

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy

Vodafone ve Nokia arasında yapılan anlaşma kapsamında Nokia’nın 2017 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 model akıllı telefonlar ilk 3 ay boyunca sadece Vodafone’da satılacak. 

Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6’da, ergonomik metal tasarım, sezgisel parmak izi güvenliği, okunması kolay – güneş ışığında bile fotoğraflar çeken ve hareket halindeyken otomatik olarak odaklanan ön ve arka kameralar bulunuyor. Nokia’lar üstün işçilik, ayırt edici tasarım ve güçlü bir eğlence özellikleriyle saf bir Android deneyimine sahip olacaklar. 

Engin Aksoy: “Efsane Nokia akıllı telefonları Türkiye’deki tutkunlarıyla ilk Vodafone buluşturuyor”

Vodafone ve Nokia işbirliğinin detayları Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve HMD Global Başkanı Florian Seiche’nin katılımıyla 19 Haziran 2017 tarihinde düzenlenen toplantıda duyuruldu. Akıllı telefon pazarının hem dünyada hem de Türkiye’de hızla büyüdüğüne dikkat çeken Engin Aksoy “GfK’nın araştırmasına göre Türkiye’de geçen yıl 12,5 milyon akıllı telefon satıldı ve akıllı telefon pazarı bir önceki yıla göre %4,2 büyüdü. Vodafone Türkiye olarak, akıllı telefonu herkes için erişilebilir kılmak üzere yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Herkesin kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan en iyi telefona sahip olmasını hedefliyoruz. Bu kapsamda, kalitesi ve teknolojisiyle tüm dünyanın tanıdığı ve beğendiği Nokia markasının sahibi HMD ile işbirliğimizi son derece önemsiyoruz. Bu işbirliğiyle, sektörde efsane haline gelmiş bir markayı tutkunlarıyla ilk olarak biz buluşturacağız. Nokia’nın 2017 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 akıllı telefonlar 3 ay boyunca sadece Vodafone’da satılacak. Yeni Nokia akıllı telefonların, hem üstün teknik özellikleri hem de milyonlarca Nokia’severin yoğun ilgisi sayesinde Türkiye akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açacağına inanıyoruz” dedi.

HMD Global Başkanı Florian Seiche

Nokia markasının telefon ve tabletler için tek lisans sahibi olan HMD Global Başkanı Florian Seiche “Yeni Nokia akıllı telefonları Türkiye’ye getirme kararı, marka olarak bu dinamik ülkedeki tüketicilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılama arzumuzun bir yansımasıdır. Türkiye HMD için stratejik açıdan önemli bir pazar ve Vodafone işbirliğiyle, tüketicilerimize saf Android’de yeni akıllı telefon seçenekleri sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Tüm Nokia akıllı telefonlar tüketicilere Android deneyimi sunuyor. Ayrıca aylık güvenlik güncellemeleri ile güvenli ve güncel olması sağlanıyor. Nokia 3 uygun fiyatıyla, Nokia 5 zarif tasarımıyla ve Nokia 6 yüksek oyun performansıyla öne çıkıyor.

Nokia 6: Güçlü eğlence deneyimi ve üstün işçilik

Üstün işçilik ve ayırıcı tasarım ile kapsamlı bir ses deneyimini birleştiren yeni Nokia 6, 5.5” tam HD ekranıyla gerçek bir premium telefon deneyimi sunuyor. Yekpare tek bir 6000 serisi alüminyum bloğundan hazırlanan cihaz, güçlü bir telefonda kaliteli eğlence deneyimine sahip olmak isteyenler için ideal. Çift hoparlörlü akıllı ses amplifikatörü, tüketicilerin derin bir bas ve benzersiz netlik deneyimi yaşamasına olanak tanırken, Dolby Atmos sesi güçlü bir eğlence deneyimi yaşatıyor.

Çarpıcı renk üretimi ile cihaz, ince formdan ödün vermeden, güneş ışığında okuma deneyimi sağlayan, tamamen lamine edilmiş bir ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 430 mobil platformu ve Qualcomm Adreno 505 grafik işlemcisi ile güçlendirilen cihaz, performans ve güç tüketimi arasındaki denge seviyesine ulaşıyor. Cihaz, yedek pil ömrüyle dışarıdayken de eğlence deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlandı. Mat siyah, gümüş, mavi ve bakır olarak dört renk seçeneği olan cihazın perakende satış fiyatı 1,349 TL.

Nokia 5: Kesintisiz, premium ve dayanıklı tasarım

Nokia 5, yekpare tek bir 6000 serisi alüminyum bloğundan hazırlandı ve Corning Gorilla camlı lamine 5.2 “IPS HD ekrana sorunsuz geçiş yapan mükemmel bir tasarıma sahip. Anten tasarımında çığır açan bir yenilik sunan cihaz, kaliteli, detaylara önem veren dayanıklı yapısıyla üst düzey bir marka kalitesi sunuyor. Qualcomm Snapdragon 430 mobil platformu tarafından desteklenen cihaz, pil ömrü ve gelişmiş grafik performansı sunarak günlük kullanım ihtiyaçlarıyla premium tasarımı iyi bir şekilde dengeliyor. Cihaz, 8MP, 84 derece geniş açılı ön kamerası, selfilere ekstra daha fazla sahne özelliği, hem güneş ışığında hem düşük ışıkta ekranı görünürlüğünü ile ceplerden çok, hak ettiği gibi ellerden düşürülmeyen bir telefon olacak. Mat siyah, gümüş, mavi ve bakır olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan cihazın perakende satış fiyatı 1,149 TL.

Nokia 3: Uygun fiyatta üstün bir işçilik

Nokia 3, deneyimi eşi benzeri görülmemiş bir değerle sunmak için tasarlandı. Hassas alaşımlı alüminyum çerçeve ile tek bir alüminyum parçadan oluşan cihaz, yapısal bütünlük ve korumaya sahip. Sıfır hava boşluğu ve şekillendirilmiş Corning Gorilla Glass ile tamamen lamine edilmiş 5 “IPS ekrana sahip olan cihaz, dayanıklılığı ve görüş açısıyla hepsinden iyi bir izleme deneyimi sunuyor. Polarize ekranı sayesinde daha az yansımayla, parlak güneş ışığında dahi net bir deneyim sunan cihaz, sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş 8MP geniş açılı ön ve arka kameraları, kompakt ve zarif formuyla iyi bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor. Gümüş beyaz, mat siyah, mavi ve bakır beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan cihazın piyasa satış fiyatı 949 TL.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1004 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?