logo

Online Çevirinin Yeni Adresi: Protranslate.net

mh_protranslate_net

Uzmanlık gerektiren çeviri işlerinizde kimi zaman istediğiniz gibi bir tercüme bürosu bulmak günler alabiliyor. Bu durumda en  çok ihtiyaç duyulan şey ise dosyanızın çevirisini en hızlı ve en doğru şekilde yapabilecek bir firma oluyor. Protranslate.net, offline çeviri hizmetini online’a taşıyarak uzman tercüman kadrosu ile profesyonel çeviri hizmeti sunuyor.

Farklı konularda ve dillerde uzmanlıkları bulunan 60 kişilik profesyonel tercüman ekibi ile protranslate.net, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça ve Çince dillerinde çeviri hizmeti veriyor.

Protranslate.net ile Çeviri İşlemi Artık Çok Kolay

Çeviri ihtiyacı olan kişiler protranslate.net ile dokümanlarını sisteme yüklüyor ve hangi diller arasında çeviri yaptırmak istediğini seçiyor. Ayrıca kişiler, çevirisini yapacak tercümanda bulunmasını istediği uzmanlık ile ilgili özellikleri seçebilme imkanına da sahip. Bu aşamada ise siparişi ile ilgili fiyatı ve teslim süresini canlı olarak hemen görebiliyor. Online olarak ödemesini gerçekleştirdiğinde, çeviri işi platform üzerinden o konuda uzman bir çevirmene atanıyor ve çeviri işlemi başlatılıyor. Aynı zamanda protranslate.net ile Microsoft Word, PDF, txt, rtf, Open Office (odt), Powerpoint, Excel, xml gibi farklı formatlarda belgeyi yükleyerek çeviri hizmeti almanız mümkün.

www.protranslate.net

Etiketler: » »
Share
2622 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?