logo

OPPO, League of Legends’ın Küresel Partneri Oldu

League of Legends ekosistemi büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Esporun gelişmesi için tüm dünyada önemli yatırımlar yapan Riot Games, farklı segmentten global markalarla yaptığı işbirlikleriyle gücüne güç katarak tüm oyunseverleri bir araya getirecek büyük organizasyonlar gerçekleştiriyor. Bu bağlamda OPPO, LoLespor’un ilk küresel akıllı telefon partneri oldu. Şirket, 2024’e kadar devam edecek ortaklık süresince League of Legends’ın küresel etkinliklerine yönelik faaliyetler düzenleyecek. Bu organizasyonlar arasında Sezon Ortası Turnuvası, All-Star Etkinliği ve Dünya Şampiyonası gibi etkinlikler yer alıyor.

“League of Legends pek çok gencin yaşam biçimi haline geldi”

Riot Games Küresel Espor İş Geliştirme ve Partnerlik Lideri Naz Aletaha OPPO’nun yaptığı işlerin temelinde, tasarım ve yeniliğe olan bağlılığı yer alıyor. Sahip oldukları bu ruhu, küresel sporumuza ve taraftarlarımıza getirecekleri için son derece heyecanlıyız. OPPO’nun ilk espor ligi partneri olmak, League of Legends esporunun güçlü etkisinin kanıtı niteliğinde” dedi.

OPPO’nun Genel Müdür Yardımcısı ve Küresel Pazarlama Müdürü Brian Shen “Espor küresel olarak hızla büyüyen bir spor ve League of Legends son yıllarda pek çok gencin yaşam biçimi haline geldi. Tüketici odaklı bir marka olarak, her zaman hedef kitlemiz olan gençlerle iletişime geçmenin en iyi yolunu arıyoruz. Bu hem Riot hem de OPPO için büyük bir adım. Bu partnerlik sayesinde her bir zaferi gençlerle birlikte kutlayarak aramızdaki bağı güçlendireceğiz” dedi.

lolespor.com

Etiketler: » » » » »
Share
1834 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?