logo

Ozan Elektronik Para ve Webhelp Arasında İşbirliği

Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı, Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner

Ozan Elektronik Para, 55 ülkede faaliyet gösteren global BPO şirketi Webhelp’in Türkiye ofisi ile anlaştı. İşbirliğine dair gerçekleştirilen imza töreni 12 Ağustos 2021 tarihinde Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner ve Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. İşbirliği neticesinde Ozan Elektronik Para’ya gelen çağrılar anında cevaplanarak, hızlı bir şekilde bilgi alınabilecek ve işlem yapılabilecek. Kullanıcılar, çağrı merkezindeki işlemlerini ilerleyen zamanlarda yurt dışından da olmak üzere, her yerden kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Ozan Elektronik Para’nın kullanıcı deneyimi süreçlerine önemli bir katkı sağlayacak bu işbirliği, aynı zamanda uzaktan kullanıcı kazanımı alanını da kapsayacak.

Suner: “Uzaktan kullanıcı edinimi uygulaması başlayacak”

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner “Ozan Elektronik Para olarak Webhelp ile değerli bir işbirliğine imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Webhelp, global platformda kendini kanıtlamış, alanının en iyi oyuncusu. İddialı global hedeflerimiz olduğu için Webhelp bu noktada aklımıza gelen tek çözüm ortağı oldu. Bu işbirliği sayesinde, gerek Türkiye’de gerekse dünyada önemli işlere imza atacağımıza çok eminim. Ayrıca, yakın zamanda kullanıcılarımız için uzaktan kullanıcı edinimi uygulamasını da hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu noktada da Webhelp’ten hizmet alacağız. Burada bir kullanıcı Ozan SuperApp’e kayıt olduğunda görüntülü görüşmeyi Webhelp müşteri danışmanları ile gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra, Ozan SuperApp’i Türkiye’den başlayarak önümüzdeki aylarda global pazarlara açarken de yine global bir çağrı merkezi çözümü olan Webhelp ile çalışacağız. İşbirliğinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Global marka ve kurumlar ile işbirliklerini hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

Tarakçı: “Birlikte büyümeye devam edeceğiz”

Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı “Webhelp olarak iş ortaklarımızın büyüme hedeflerine ve marka sadakati oluşturmalarına katkıda bulunmayı çok önemsiyoruz. Ozan Elektronik Para ile başlayan iş ortaklığımız, birlikte yakalanan uyum ve geliştirilen başarılı projelerle devam edecek. Sektöründe lider firmalarla önemli işbirlikleri yapan ve yalnızca Türkiye’de değil uluslararası platformda da büyüme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ozan Elektronik Para’nın yenilikçi yaklaşımı ve Webhelp’in güçlü deneyimi ile önümüzdeki yıllarda daha da katma değerli işlere imza atacağımıza ve birlikte büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz” dedi.

www.webhelp.com

Etiketler: » » »
Share
1417 Kez Görüntülendi.