logo

Panasonic, Ultra Geniş Açılı PTZ Kamerayı Tanıttı

Panasonic, 4K çözünürlük ve 111 derecelik ultra geniş açı özelliklerine sahip güncellenmiş özellikler sunan AW-UE4WG/KG’nin popüler AW-HE2 uzak kameraların devamı olarak satışa çıkacağını duyurdu.

Bu kamera ile en kısıtlı kurulum alanlarında bile çekim kalitesini artıran köşeden köşeye geniş açılı videolar ile çok çeşitli uygulamalarda çekim esnekliğinin geliştirilmesi planlanıyor.

Görüntüleri ultra yüksek kaliteli 4K 3840 x 2160 çözünürlükle yakalamak için 1/2,5 tipi 8M pikselli tek sensör özelliğine sahip olan kamera, 30p/29,97p/25p ile çok çeşitli video formatlarını da destekliyor.

YouTube gibi büyük platformlara doğrudan canlı yayına yönelik RTSP/RTMP desteğinin yanı sıra HDMI, LAN ve USB bağlantıları için üç video çıkış terminali ile gelişmiş bağlantı özellikleri sunuyor. Kamera; video aktarımı, kamera kontrolü ve LAN veya USB üzerinden güç teminine yönelik tek kablo çözümüne izin veren USB kablosu üzerinden de güç alabiliyor.

Kompakt tasarımı ve yüksek kaliteli özellikleri bu kamerayı küçük sınıflar, toplantı odaları ve canlı etkinliklerdeki uygulamalar için ideal hale getiriyor.

Panasonic Profesyonel Video Sistemleri Ticari Birim AODA Müdürü Andre Meterian “Farklı alanlarda esnek kurulum için ultra geniş açı özelliğine sahip AW-UE4, profesyonel AV göz önünde bulundurularak tasarlandı. 4K içerik, yüksek kaliteli bağlantı özellikleri ve canlı yayın servislerine doğrudan video yükleme seçeneğinin eklenmesiyle AW-UE4’ün, PTZ (Pan, tilt, zoom) sektöründeki pazar lideri konumumuzu güvenceye alan sürekli yenilikçiliğimizin bir kanıtı niteliğinde olduğunu düşünüyoruz” dedi.

AK-UE4’ün Ekim 2019’da ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Etiketler: » » »
Share
1414 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?