logo

Paraşüt, Arena İle Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

mh_parasut_arena_gorselKüçük ve orta ölçekli işletmeler için kullanımı kolay web tabanlı finansal yönetim uygulamasını hizmet olarak sunan Paraşüt, uygulamanın satışı için Arena ile el sıkıştı. İşbirliği kapsamında Paraşüt, Arena’nın Türkiye genelindeki 10.000’i aşkın aktif satış noktasına ulaşmış olacak. Anlaşma aynı zamanda Arena’nın ilk bulut ofis uygulaması anlaşması olma özelliğini taşıyor.

Konuyla ilgili olarak Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yuşu, “Paraşüt olarak Türkiye’deki KOBİ’lerin finansal yönetim sorunlarına, web teknolojilerinin imkânlarını kullanarak bütçelerine uygun fiyatlarla çözüm olabilmek için yola çıktık. Küçük işletmelerin büyük çoğunluğuna erişmek ve tüm Türkiye’de sesimizi daha fazla duyurmak öncelikli hedefimiz. Türkiye’nin en önemli dağıtıcısı Arena ile imzalamış olduğumuz distribütörlük anlaşmasından dolayı oldukça mutluyuz. Arena’nın yaygın dağıtım kanalı ile tüm Türkiye’deki KOBİ’ler için çözüm olmak yolunda büyük bir adım attık. Bu işbirliğinin Paraşüt ve Arena adına hayırlı olmasını dilerim”. dedi.  

Arena Value Satış Pazarlama Direktörü Tuncay Işık ise, “Sektörde alanında öncü olan Paraşüt ile distribütörlük anlaşması yapmış olmaktan dolayı mutluyuz. Paraşüt uygulamasını yaygın dağıtım ağımız ile tüm Türkiye’ye ulaştıracağız. İşbirliğimiz Paraşüt’e, işletmelere daha rahat ulaşma imkanı tanıyacak. Bu işbirliği ile Arena olarak ilk kez bulut tabanlı ofis uygulaması dağıtımını üstlenmiş olduk. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Etiketler: » » » »
Share
1976 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?