logo

Park Şamdan Bar ve Sunset Arasında Yaz Boyunca İşbirliği

Sunset Grill & Bar yine İstanbul’un klasikleşmiş değerli markalarından Park Şamdan Bar’ı kendi evinde misafir ediyor.

Sunset’in bar bölümünün işletmesini yaz boyunca Park Şamdan Bar’ın sahibi Ersoy Çetin’e veren Barış Tansever “İki köklü markanın güçlü bir sinerji yaratacağına inanıyorum. Bu dönemde en önemli unsur, misafirleri yakından tanımak ve onları güvende ve özel hissettiren ortamlar oluşturmak. Sunset’in muhteşem manzarası eşliğinde Park Şamdan Bar’ın sevenleri ile eşsiz bir ambiyansla yaza damga vurmaya hazırız” dedi.

Yaz boyunca Sunset’in barında hizmet verecek Park Şamdan Bar’ın sahibi Ersoy Çetin “Bu dönemde enerjisi yüksek iş birliklerine ihtiyaç olduğuna inanıyorum. Kusursuz hizmet anlayışı ve güven veren atmosferiyle marka olmuş iki ismi bir araya getirdik. Bu kez Boğaz’a en güzel açıdan bakan Sunset’te müdavimlerimize ‘bir yaz rüyası’ yaşatacağız” diyerek gece hayatına farklı bir soluk getireceklerini ifade etti.

Park Şamdan@Sunset’te müdavimler, aperatif zamanında Park Şamdan’ın tadımlık menüsünden klasik atıştırmalıkların yanı sıra, tüm gece Sunset’in Akdeniz Mutfağı ve Sushi’lerinden oluşan lezzetlerini tadabilecekler.

Park Şamdan@Sunset 16 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla haftanın her günü saat 17.00’dan sonra barda hizmet verecek.

Adres: Kuruçeşme Mah. Yol Sok. No: 2 Ulus – Beşiktaş / İstanbul

Etiketler: » » »
Share
19132 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?