logo

Parkside Hotels & Resorts, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarına Giriyor

Parkside Hotels & Resorts – Dünya çapında büyüme stratejisinin Türkiye ve Doğu Avrupa destinasyonları için Marka Doktoru ile işbirliği yaparak İstanbul’da kurduğu, Parkside Hotels & Resorts – Türkiye oluşumu ile ilerleme kararı al.

Marka Doktoru tarafından İstanbul’da Ofis Kuruldu

Marka Doktoru tarafından, Istanbul’da kurulan merkez ofis’den büyüme hedeflenen bölgelerdeki tüm operasyon, satış ve pazarlama, gelirler yönetimi, muhasebe ve finansal servisler, insan kaynakları ve eğitim ile ilgili tüm fonksiyonlar yönetilecektir. Bu sayede gelir maximizasyonu ve maliyetlerin en efektif şekilde yönetimi de hedeflenmektedir.

Parkside Hotels & Resorts’un, mevcut durumda, Avrupa pazarında otellerinin olmasının, “Marka Doktoru” na Doğu Avrupa açılımında, doğru örnek teşkil etmesi ve o bölgelerde ki Yatırımcı portföyleriyle aradaki iletişime de kaynak sağlaması beklenmektedir.

Parkside Hotels & Resorts’da yatırıma uygun alt markalar da var

İstanbul lokomotif olmak üzere, Türkiye’nin tüm Orta ve Doğu Anadolu coğrafyasına uygun işbirliği paketleriyle, Parkside Hotels & Resorts yatırıma uygun alt markalarının tüm Yatırımcılar için önemli alternatif yaratacağına hiç şüphe yoktur.

Hem marka/isim hakkı (“franchise”) ve hem de işletme (“management”) şeklinde işbirliği paketlerinin olması, Yatırımcıya hem karar esnekliği sağlayacak ve hem de doğru iş modelinin, üzerilerinde herhangi bir marka baskısı olmaksızın kararına imkan verecektir.

Parkside Hotels & Resorts – Turkey oluşumu, Türkiye’ye, Amerika-Los Angeles’tan “Murat Oldac“ tarafından kurulan direkt temaslarla getirilmiş ve “Marka Doktoru“ ile temsilcilik anlaşması sağlanmıştır. Bundan sonra marka ve büyüme stratejileri, Marka Doktoru sahibi “Gürkan Boztepe“ tarafından yönetilecek ve kurduğu pofesyonel temsil ekipleri tarafından geliştirilecektir.

Parkside Hotels & Resorts Başkan / CEO Brad L. Johnson Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında büyüme stratejimizin esasını teşkil edecek, Istanbul’da güvenilir ve deneyimli bir ortak bulmak bizleri çok mutlu etmiştir. “Marka Doktoru” çatısı altında, Gürkan Boztepe tarafından yönetilen ve kurduğu profesyonel ekip tarafından geliştirilecek bir yapının başarısına sonuna dek güveniyoruz” dedi.

Parkside Hotels & Resorts Başkan Yardımcısı Dale GroverIstanbul’da oluşturulan ve çalışmaya başlayacağımız yeni ekibimizle projelere başlamak için sabırsızlanıyoruz. Parkside Hotels & Resorts üst düzey standartları ve “Marka Doktoru”nun profesyonel Pazar bilgi ve deneyimleri sayesinde hızlı şekilde, önemli büyüme rakamlarına ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Parkside Hotels & Resorts Uluslararası Operasyonlar Başkan Yardımcısı P.J Patel Bizler, Parkside Hotels & Resorts olarak, herşeyi kendimize özel tarzda yaparak, diğer Gruplarla aramızda fark yaratmayı hedefliyoruz. “Marka Doktoru” ve onun çatısı altında kurulan profesyonel, deneyimli ve kendini adamış yeni ekibimiz sayesinde, tüm markalarımızla, Türkiye ve Doğu Avrupa’da hızlı büyüme göstereceğimize hiç şüphemiz yok. Dinamik Parkside Uluslararası markaları, Pazarlama ve Operasyon ekiplerimizle Istanbul ofisimizin kısa zamanda çok önemli açılımlar yapacağına inanıyoruz” dedi.

Marka Doktoru Başkanı Gürkan Boztepe

Parkside Hotels & Resorts Direktörü Russell Norris Avrupa Pazarı, Global Ekonomiler arasında en önemli gelişimi gösteren ve daha da iyi olacağının sinyallerini veren bir Pazar olmuştur. Parkside Hotels & Resorts olarak, “Marka Doktoru” ile yaptığımız ortaklığın ve Istanbul’da açılan yeni ofisimizin liderliğinde, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında bu Pazarlar’da ki mevcut dinamiklerin de yardımlarıyla hızla büyüyeceğimizi şimdiden söylemek asla tesadüf olmayacaktır” dedi.Marka Doktoru“ Başkanı Gürkan BoztepeÖncelikle, Parkside Hotels & Resorts gibi Uluslararası profesyonel bir Otel Zinciri Grubu’nun Türkiye ve Doğu Avrupa temsilciliğine layık görülmüş olmanın şahsıma ve tüm ekibime verdiği sonsuz gurur ve mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. Parkside Hotels & Resorts Grubunun profesyonel standartları ve prensipleriyle, bizlerin bu bölgelerde ki Yatırımcı çevremiz, yıllara dayanan, güven esaslı referanslarımız ve en önemlisi bu işe olan tutku ve inancımızın oluşturacağı uyum ve güç sonucunda, hem Franchise ve hem de Management anlaşmalarla, temsil ettiğimiz Pazarlarda istikrarlı gelişim için elimizden gelenin en iyi sonuçları çıkartacağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

www.parksidehotels.com   www.parksidehotelgroup.com 

Etiketler: Gürkan Boztepe » Marka Doktoru » Parkside Hotels & Resorts
Share
2883 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?