logo

Pckolik Gaming Store İstanbul Florya’da Açıldı

Kağan Kıvrak – Mağaza Yöneticisi

Elektronik oyunlar hayatımıza çok fazla yer bulmaya başladı. Öte yandan oluşan oyun sektöründe ise insanlar profesyonel oyunlara yöneliyorlar. Bu durumda ise profesyonel olarak teknik yatırım yapmak gerekiyor. Giderek bir anlamda meslek halini alan sektör içindeki oyuncular, dijital oyunlardan ciddi gelir sağlıyorlar. Oyun sektöründe profesyonelleşmek için öncelikler değişiyor.  Kullanılan bilgisayarın, kulaklığın, klavye’nin ve mouse’nin de iyi kalite olması gerekiyor. İşte bu ihtiyaçlara cevap verecek olan Pckolik Gaming Store Florya’da 11 Haziran 2022 tarihinde hizmete başladı.

Bir Art Sistem girişimi olan Pckolik Gaming sektörü ve oyuncuları için hazırlanmış bir proje store. Pckolik’in içinde çok sayıda profesyonel marka yer alıyor. Bunlarda bazılarını ASUS, RAZER, LOGITECH, CORSAIR, MSI, STEELSERIES ,NVIDIA, GIGABYTE, NZXT, THERMALTAKE, AOC, VIEWSONIC, BENQ,ZOWIE, LG, KEENETIC, WD,SEAGATE, AMD, INTEL, COOLER, MASTER, AORUS, KINGSTON, XPG, THRUSTMASTER, PATRIOT, TWINMOS ve SAMSUNG.

Mağaza açılışından 2 gün önce mağazayı ziyaret ederek Pckolik Mağaza Yönetici Kağan Kıvrak ile yeni mağaza ve hedefleri hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Aşağıda röportajı izleyebilirsiniz. Maxi Haber Ailesi olarak yeni mağazanın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share
321 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?