logo

Penta Teknoloji, Lexar İle Yeni İşbirliğine Girerek Ürün Yelpazesini Genişletti

Penta Teknoloji Genel Müdürü Fatih Erünsal

Penta Teknoloji, dağıtıcılığını üstlendiği markalara bir yenisini daha ekledi. Bellek çözümleri alanında faaliyet gösteren Lexar’ın katı hal sürücüleri ve dahili bellek ürünleri, yeni işbirliği kapsamında Penta Teknoloji güvencesi altında Türkiye’deki iş ortakları ile buluşacak.

Teknoloji alanındaki yenilikçi ürünleri Türkiye genelindeki tüketicilere ve işletmelere ulaştırmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Penta Teknoloji Genel Müdürü Fatih Erünsal “Bellek çözümleri alanında dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Lexar ile yaptığımız işbirliğinin, büyüme ve iş ortaklarımız nezdinde tek olma hedeflerimize büyük katkısı olacak. E-ticaret platformlarından teknoloji marketlerine, bireysel tüketici ürünlerinden kamu ve kurumsal ihtiyaçlara kadar teknolojinin tüketiciyle buluştuğu her noktada varlık gösteriyoruz. Türkiye çapındaki geniş ve donanımlı bu ağımızla iş ortaklarımızı farklı alanlarda dünyanın lider markalarıyla buluşturmanın, çözüm ortakları olarak geniş ürün yelpazemiz sayesinde istedikleri tüm ürünleri farklı yerlerde aramaya gerek kalmadan, tek hizmet merkezi olarak Penta Teknoloji’den satın alma imkanıyla sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni işbirliğiyle iş ortaklarımızın Lexar’ın katı hal sürücüleri ve dahili bellek ürünlerine ihtiyaç duydukları anda rahatlıkla erişmelerini sağlayacağız. Ürün ve hizmet portföyümüzü yeni ortaklıklarla sürekli büyüterek katma değerli hizmetler sunmaya, dijitalleşmeye yaptığımız yatırımlarla fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Lexar CEO’su Ryan Li “Lexar ve Penta Teknoloji arasında Türkiye pazarındaki varlığımızı yeniden şekillendirecek önemli bir işbirliğini resmi olarak duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dikkatli bir değerlendirme ve stratejik planlamanın ardından Lexar ve Penta Teknoloji, Lexar markalı bileşenleri Türkiye çapında dağıtmak için güçlerini birleştirdi. Bu işbirliği, değerli müşterilerimize en ileri teknoloji ve güvenilir çözümler sunma taahhüdümüzde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Penta Teknoloji’nin, ülke genelindeki geniş ve yerleşik erişim ağı, Lexar’ın yüksek performanslı bileşenler sunma konusundaki itibarını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Penta Teknoloji ile olan ortaklığımızın müşterilerimizin genel deneyimini geliştireceğine ve her iki kuruluşun başarısına katkıda bulunacağına inanıyoruz” dedi.

Etiketler: » » »
Share
366 Kez Görüntülendi.