logo

Penta Teknoloji’ye “Yılın Distribütörü” Ödülü

mh_penta_teknoloji_ibm

Penta Teknoloji, IBM Çözüm Ortakları toplantısı kapsamında “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

Penta IBM İş Birimi adına Yılın Distribütörü ödülünü teslim alan Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik, ödül ile ilgili mutluluğunu belirterek, bu başarı için IBM Türkiye’ye, Penta Teknoloji IBM ekibine ve kendilerini tercih eden bayilerine teşekkür etti.

Penta Teknoloji IBM İş Birimi Pazarlama ve Satış Destek Müdürü Gamze Okay, gelecek vizyonlarıyla ilgili olarak “Penta Teknoloji, IBM’in globaldeki strateji ve vizyonu ile hizalanarak kognitif ve bulut alanlarındaki yatırımlarımıza 2016 yılında da devam edecek. IBM İş Birimi olarak çözüm ortaklarımızı anlayarak, onların ihtiyaçlarını IBM’in uçtan uca çözümleriyle destekleyeceğiz ve tüm satış ve pazarlama gücümüzü katma değer üretme, yeni müşteriler ve yeni pazarlar bulma yönünde sarf edeceğiz” dedi.

Geride bıraktığımız 2015 yılının başarıları oyuncularının ödüllendirildiği ve gelecek döneme ilişkin görüşlerin paylaşıldığı IBM Çözüm Ortakları toplantısında ayrıca Watson ile başlayan kognitif dönemin iş dünyasını dönüştüreceği dile getirilirken, bu dönüşümün 2016 yılından itibaren hem IBM Türk, hem de IBM Çözüm Ortakları için doğuracağı yeni iş stratejileri ve fırsatları incelendi.

www.penta.com.tr

Etiketler: » » »
Share
1048 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?