logo

Photo&Digital 2017 Açıldı

Bu yıl 7.si düzenlenen Photo & Digital fuarı, dünyanın sayılı markalarının katılımıyla kapılarını fotoğraf tutkunlarına açtı. Pazar akşamına kadar devam edecek olan fuarda 4 gün boyunca, hem son teknoloji ürünler hem de önemli sanatçıların katılacağı seminer ve atölyeler olacak.

Dev Markalar Fuarda

Fuarda; Sigma, Sony, Fujifilm, Nikon, Olympus, Kodak ve Pentax gibi sektörün bilinen dev global markaları yer alıyor.  Sektörün profesyonellerini, karar vericilerini, fotoğraf sevdalılarını buluşturan fuarda ayrıca,  sektöre yeni giren markalar, mağazalar, satış ve dağıtım kanalları, ekipman teknolojilerindeki gelişmeler de sergileniyor.

Hedef 40.000 Ziyaretçi

Photo&Digital ,  600 marka, 160 katılımcı ile bu yıl da 40 binin üzerinde ziyaretçiyi hedefliyor. Fuarın henüz ilk gününde özellikle gençlerin gösterdiği ilgi katılımcıları mutlu etti. 

Fotoğrafla İlgili Her Şey

Fotoğraf makineleri, digital fotoğraf makineleri, aksesuarlar, fotoğraf çantaları, flashlar, filtreler, profesyonel görüntüleme sistemleri, İşlem yazılımları, film yıkama, fotoğraf kimyasalları, fotoğraf kâğıtları, kiosk, video kamera ve aksesuarları, fotoğraf filmleri, yazıcılar, sarf malzemeleri, baskı sistemleri, ışık sistemleri, güç kaynakları, stüdyo donanımları, ekranlar, tarayıcılar, tamamlayıcı ürünler, fotoğraf albümleri ve çerçeveler gibi; fotoğrafla ilgili her şey fuarda müşterisiyle buluşacak.

Fujifilm yeni uygulaması “FUJIBAS”ı tanıtıyor

Fotoğraf baskı kültürünün gelecek kuşaklara aktarılmasına büyük önem veren Fujifilm, fuarda yeni uygulaması “FUJIBAS”ı tanıtıyor. Fujifilm’in standını ziyaret edenlere 10 adet ücretsiz fotoğraf baskısı hediye ediyor.

İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği)  fuara, dünya çapında tanınan çok önemli sanatçıların yer aldığı sergi, söyleşi ve atölyelerle katılıyor.

1959 yılından bu yana ülkemizde fotoğraf ve sinema sanatının öğrenilmesini, yaygınlaşmasını ve gelişmesini sağlamak amacıyla başarılı çalışmalar gerçekleştiren İFSAK, Photo&Digital Fuarı’na önemli sanatçıların yer aldığı sergi, söyleşi ve atölyelerle katılıyor. Sergide, Lori Nix, AES+F Grubu ve  Sadık Demiröz fotoğrafları yer alıyor.

 

Etiketler: »
Share
1601 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?