logo

Prolink ve Gigamon Arasındaki İşbirliği Artıyor

mh_prolink_gigamon_isbirligi_bt

Gigamon CEO’su Paul Hooper, Prolink Genel Müdürü Ken Bradley

Türkiye Bilişim Pazarında 20 yıldır distribütörlük hizmeti sunan Prolink, Bilişim sektörünün güçlü firması Gigamon ile iş birlikteliğini güçlendiriyor.

Dünya’da hızlı bir gelişim ve büyüme gösteren Gigamon; yaygın kanal yapısı, alanında uzman satış ve teknik kadrosuyla öne çıkan Prolink ile Türkiye’deki büyümesine hız katıyor. 2015 yılında başlayan iş ortaklığı, geliştirilen projelerle her geçen gün değer kazanarak fark yaratıyor.

Gigamon CEO’su Paul Hooper, Bölgeden Sorumlu Satış Direktörü Kfir Birenboim, Satış Mühendisi Yossi Attia ve Prolink Genel Müdürü Ken Bradley 8 Eylül 2016 tarihinde öğle yemeğinde basın mensupları ile buluştu.

Prolink İş Birim Müdürü Aslı Okutur’un açılış konuşması ile başlayan basın toplantısı Ken Bradley’in konuşması ile devam etti. Bradley, Gigamon’un Türkiye’deki yatırımına verdikleri önemi vurgulayarak, bu iş ortaklığı ile ilgili heyecan ve mutluluk duyduğunu ifade etti. Gigamon’un Türkiye’deki katma değerli iş ortağı olduklarını belirten Bradley, büyüme odaklı bir şirket olduklarını ve Gigamon’un şimdiye kadarki süreçte kendilerine güç kattığını ifade ederek bundan sonraki süreçte de hedeflerinin Gigamon’un Türkiye’deki pazar payını arttırmak olduğuna değindi.

Gigamon CEO’su Paul Hooper, 2004 yılında kurulan şirketin kısa sürede gösterdiği başarının altını çizerek konuşmasına başladı. NYSE’de En Hızlı Büyüyen 2. Teknoloji Şirketi olarak seçilen Gigamon’un Fortune 100 listesindeki şirketlerin 70’ine satış yaptığı belirtildi. 2016 yılında bir önceki seneye göre Gigamon’un Pazar payında gerçekleşen %70’lik büyümenin etkenleri basın mensuplarıyla paylaşıldı. Sundukları teknolojinin özgünlüğünü ve sahip oldukları bakış açısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerilerini anlatan Hooper, Türkiye pazarını çok önemsediklerini belirterek yatırımlarının hızla artacağını aktardı. Türkiye’deki bilişim sektörünün, Akdeniz bölgesindeki ülkeler arasında potansiyeli en yüksek ülke olduğunu ve iş ortakları için Gigamon’un çok iyi fırsatlar yaratacağını vurguladı.

Etiketler: » » » » » »
Share
1411 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?