logo

Queeme: Tek Tuşla Cep Telefonunuzdan Sıra Alın

Queeme Kurucusu Ersoy Soyer

Tüketicilerin ürün ve hizmet alırken kaybolan zamanlarını onlara geri kazandırarak sıra beklemeyi ortadan kaldıran Queeme; finans, sağlık, ulaşım, gıda, perakende, alışveriş merkezleri ve marketler gibi lokasyonlarda kullanıcıların dijital sıra almasını sağlayarak, işletmelerdeki kuyruğu ve boşa harcanan zamanı önlüyor.

Asıl odak noktası; işletmelerin onları ziyaret eden tüketici ve müşterilerini yakından tanıması ve dijitalde tüm iş süreçlerini yönetebilmesine olanak sağlamak. Queeme ile müşterilerine öncelikli ürün ve hizmetler sunabilen şirketler CRM altyapısı sayesinde süreçlerini hızlı ve kolayca yönetebiliyorlar. İşletmeler şube yoğunluklarını, sık gelen müşterilerini, onlara dair veri analizlerini görüp, ardından aksiyona geçip gelir modellerini çeşitlendirerek dijital de de büyümeye devam ediyorlar.

Queeme Kurucusu Ersoy Soyer ‘‘2019 yılında Queeme’yi kurma fikri ilk kez sıra bekleyerek geçen vaktin, daha verimli nasıl kullanılabilir düşüncesiyle oluştu. Buna bir çözüm üretmek ve zamandan tasarruf ettirerek tüketici ve işletmelerdeki memnuniyet oranını artırmayı hedefledik. Pandemi döneminde çoğu işletme on yıllık dijital dönüşümü geçen bir yıl içerisinde gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Geliştirdiğimiz uygulamayla online bir altyapı sistemi bulunmayan işletmelere oldukça avantajlı ve memnuniyet odaklı bir altyapı sağlıyoruz’’ dedi.

Anlık bildirimlerle sıranı takip et!

İşletmeye uğrayan ziyaretçilerin Android veya IOS işletim sistemli cep telefonlarına Queeme indirilip, temassız sıra yönetimi sistemine hızlıca kayıt olunuyor. Queeme içerisindeki anlaşmalı işletmeler ve kuruluşlar, uygulamanın keşfet ekranında, kullanıcının en yakın lokasyonuna göre görüntüleniyor. Ardından ziyaretçiler işletmenin şubesini seçerek, tek tuşla dijitalde sıra alabiliyor. Queeme, sisteminde bulunan anlık bildirimlerle sıranın, ziyaretçilere ne zaman gelebileceğini paylaşıyor ve aynı zamanda sırayı erteleme veya iptal etme seçenekleri de sunuyor.

Etiketler: »
Share
581 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?