logo

Radisson Blu Hotel Kayseri Açıldı

mh_radisson_blu_hotel_kayseri

Dünya genelinde hızlı bir büyüme içerisinde olan Carlson Rezidor Hotel Group’a bağlı Radisson Blu markasının Kayseri’deki oteli “Radisson Blu Hotel Kayseri” açıldı. Türkiye’nin en hızlı gelişen ve en modern şehirlerinden birisi olan Kayseri’deki bu otel ile birlikte, Carlson Rezidor Grup, Türkiye’deki 10. otelinin açılışını gerçekleştirmiş oldu. Avrupa’nın en önemli üst segment otel markalarından biri olan Radisson Blu markası canlı, çağdaş ve çekici ağırlama deneyimini marka ile özdeşleşmiş Yes I Can! servis felsefesi çerçevesinde sunmaktadır.

Rahat ulaşılabilir konumu ile şehir merkezinde yer alan Radisson Blu Hotel Kayseri, 244 oda ve suitleri ile ziyaretçilerine Kayseri’nin Erciyes Dağı’ndan ilham alan göz kamaştırıcı manzarasını sunuyor. Bunun yanı sıra şık ve konforlu dinlenme imkânlarından faydalanacak olan konuklar, Radisson Blu Hotel Kayseri’nin sıcacık atmosferinde dinlenirken, diğer yandan yüksek hızlı internet imkânından ücretsiz olarak yararlanarak dünyadaki gelişmeleri ve teknolojiyi takip edebilecek.

Radisson Blu Hotel Kayseri’nin kapsamlı hizmetleri ziyaretçilerine rahatlatıcı bir tatil sunuyor. Tüm Radisson Blu ziyaretçileri rahatlamak ya da bir masajla canlanmak istediklerinde, otelin sağlık ve yaşam merkezinde kendilerine sunulan en son sistem ile donatılmış teknolojik olanakların keyfini sürecekler.

Konuklar, günün stresinden arınmak ve rahatlamak için otelin Spa’sındaki imkânlardan faydalanabilir; Türk Hamamı, buhar banyosu, karşı akıntı sistemli kapalı yüzme havuzu, termal havuz, solaryumu ve fitness salonu ile kaliteli lüksün keyfini doyasıya çıkarabilir.

Ayrıca, ziyaretçiler, Radisson Blu Hotel Kayseri’nin Erciyes manzaralı müthiş terası ile dört farklı restoran ve barında Kayseri’nin yerel lezzetlerinin tadına bakabilir ve dünya mutfaklarından pek çok lezzet ile tanışabilirler.

Hızlı gelişen ticaret faaliyetleri ve Türkiye’nin sanayi merkezlerinden biri olma özelliği ile Kayseri, iş dünyasının da gözde şehirlerinden biri olarak yükselişini sürdürüyor. Radisson Blu Hotel Kayseri, yüksek kalitede ve iyi donanımlı toplantı ve etkinlik alanları ile iş dünyasının Kayseri’deki tek tercihi olacak. Kayseri’deki toplantı odaları kişi ve kurumların iş amaçlı aktiviteleri için gelişmiş imkânlar sunarken, 808 metrekare büyüklüğündeki balo salonu ve son derece elegan detaylarla dekore edilmiş 8 oda, Kayseri’deki iş davetlerinin ve toplantılarının vazgeçilmezi olacak.

Açılışta söz alan Radisson Blu Hotel Kayseri’nin Genel Müdürü Mehmet Mülayim, otel ekibine güzel ve başarılı bir açılış yılı dileyerek “Kayseri her zaman Türkiye’nin önemli iş merkezlerinden biri olmuştur ve gitgide daha fazla turist çekmektedir. Şehrin arzına önemli ölçüde katkıda bulunduğumuz için gururluyuz ve yerli ve yabancı, iş veya keyif için seyahat edenleri ağırlamayı iple çekiyoruz” dedi.

 www.radissonblu.com/hotel-kayseri 

Etiketler: » »
Share
3361 Kez Görüntülendi.