logo

Realme, Yeni Ürünü 10 Pro+ Telefonunu Tanıttı

realme, “realme number serisi”nin yeni ürünü 10 Pro+ telefonunu piyasaya sürdü. Hiperuzay tünelinden esinlenerek tasarlanan realme 10 pro+, markanın tasarım anlayışını bir adım daha ileri taşıyor. Cihaz ayrıca, dünyanın ilk 2160PWM karartma teknolojisiyle serisindeki ilk 120Hz kavisli ekrana sahip telefon olarak kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor.

Hiperuzay Tünellerinden Esinlenildi

“Güç Tarzla Buluşuyor” söylemi ile lanse edilen cihaz, hiperuzay tasarımıyla dinamik bir üç boyutlu etki yaratıyor. Prizma İvme Deseni ve Nebula Parçacıkları sayesinde standart iki boyuttan üç boyuta ve ötesine geçerek kullanıcılara alışılmışın dışında bir deneyim yaşatan yeni tasarımı ile cihaz, elin her dönüşü ve yeni açısıyla yeni bir ışık ve görüş açısı yansıtıyor.

Klasik Çift Lensli Refleks (TLR) Fotoğraf Makinesi Tasarımı

Cihazın çift lensli refleks fotoğraf makinesinin klasik şekli, zaman ve mekan ötesi modern dijital görüntülerle birleşerek sokak fotoğrafçılığı trendine yeni bir boyut getiriyor.

120Hz Kavisli Ekran

Cihaz, kavisli ekrana sahip ürünler arasında dünyanın en dar alt çerçevesine sahip. 15 milyon dolarlık yatırımla tasarlanan bu özel ekran sektöre yeni bir standart getirecek. Yeni COP Ultra paketleme süreci sayesinde, cihazdaki çerçeveler inceltildi. Orta çerçeve en ince noktasında sadece 2,5 mm kalınlığa sahipken alt çerçeve 2,33 mm ile dünyanın en dar alt çerçevesi olma özelliğine sahip.

Gözleri Korumak İçin Dünyanın İlk 2160Hz PWM Karartması

DC karartmanın çalışamadığı karanlık ortamlarda (90 nitin altındaki parlaklık) cihaz, daha rahat bir göz deneyimi ile ekranda doğru renkleri korumak için otomatik olarak 2160Hz PWM karartma moduna geçiyor. Karartma verimliliği çoğu akıllı telefondaki geleneksel 480Hz PWM’ye kıyasla 4,5 kat daha artırıldı.

İlk Hipervizyon Modu

Video renk artırımı ve HDR artırımı ile benzersiz bir deneyim sunan ekran HyperVision Modu sayesinde daha da eşsiz bir hale geldi. HyperVision Modu, sektörde oyunun kurallarını değiştirecek deneyimler sunuyor. HyperVision Modu ile video izlerken, daha yüksek parlaklık ve dinamik aralık ile renkler canlanıyor, parlak alanlar daha parlak, karanlık alanlar daha karanlık dolayısıyla da her noktada üstün renk derinliği mümkün oluyor.

realme 10 Pro +, 12+256GB depolama alanı seçeneğiyle sunuluyor.

www.realme.com

Etiketler: »
Share
228 Kez Görüntülendi.