logo

Sağlık ve Bilişim Sektörü Arasında İşbirliği

mh_bayindir_saglik_grubu_bilisim_dernegi

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak

Bayındır Sağlık Grubu ve Türkiye Bilişim Derneği sağlık hizmetlerinde işbirliğine imza attı. İki grubun da önem verdiği bu beraberlik, sağlık ve bilişim sektörünü bir araya getirecek.

26.04.2016 tarihinde Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin ve Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İ.İlker Tabak arasında imzalanan anlaşma ile derneğin 12 bini aşkın üyesi Bayındır Sağlık Grubuna bağlı, hastaneler, tıp merkezi ve diş kliniklerinden özel imkanlarla yararlanabilecek.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu’nun tam zamanlı çalışan, nitelikli hekim kadrosu ile sorumlu, güvenilir, kanıta dayalı, kaliteli hizmet anlayışı ile daha yaygın mahiyette çeşitlendirilmiş kitlelerle temasta olacağını ifade etti. Koruyucu/önleyici kontrol ve tedavilerin, erken teşhis imkanı yaratmasının yanı sıra, olası işgücü kayıpları, yaşam kalitesi ve toplum sağlığı açısından da önemli olduğunu vurguladı. Bu anlaşmanın büyük önem taşıdığını belirten Sevgin, 12 bin üyeli bu büyük kurumun birinci derece yakınları ile birlikte sağlığının kendilerine emanet olmasının gururunu yaşadıklarını belirtti.

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti hedefiyle Bayındır Sağlık Grubu’nu tercih ettiklerini belirten Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak   Bayındır Sağlık Grubu ile değerli dernek üyelerimizin kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak amacıyla bir işbirliğine imza attık. Tüm üyelerimiz için anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz dedi.

Etiketler: » » »
Share
1128 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?