logo

Samsung Sanal Gerçeklik Tırı Türkiye’yi Dolaşıyor

mh_samsung_sanal_gerceklik_tiri

Samsung, akıllı telefonun ötesine geçen mobil deneyimin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kullanıcıları maceranın tam ortasında hissettiren Gear VR teknolojisi ile Samsung, 2016 yılı yaz ayları boyunca çok özel bir deneyimi Türkiye’nin 15 şehrinde tüketicilere ulaştıracak. 17-19 ve 24-26 Haziran 2016 tarihlerinde ilk olarak Kanyon AVM’de İstanbullularla buluşan Sanal Gerçeklik Tırı ile aslı Los Angeles’ta bulunan Six Flags Magic Mountain rollercoaster heyecanı tüm Türkiye’yi saracak.

Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Erdem “Anadolu’nun birçok şehrine uğrayacak Samsung Sanal Gerçeklik Tırı, en son teknolojilere ilgisini yakından bildiğimiz halkımızla buluşacak. Dünyanın en özel eğlencelerinden birini Gear VR deneyimiyle tüm Türkiye’ye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tüm teknoloji meraklılarını Gear VR deneyiminin yanı sıra Galaxy S7 serisinin üstün performansına da tanık olabileceği bu eğlenceli yolculuğa davet ediyoruz” dedi.

Hayallerin ötesinde

Kullanıcıları aksiyonun tam ortasında hissettiren Gear VR; yüzlerce oyun, uygulama ve filmi içeren geniş içeriğiyle tüketiciye eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Üçüncü nesil Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy Note5 ile kullanılabiliyor.

318 gram ağırlığındaki üçüncü nesil Gear VR, önceki modellerden yüzde 19 daha hafif olmasıyla dikkat çekiyor. Daha geniş bir arayüz ve touchpad ile sunulan ürün, kullanıcıya daha kolay kullanma imkanı da sağlıyor.

En sevilen oyunları oynamak, en iyi filmleri kendi özel sinema ortamında izlemeye olanak tanıyan Gear VR hakkında daha fazla bilgi için http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/wearables/gear/SM-R321NZWATUR adresini kullanabilirsiniz.

Etiketler: » » » » »
Share
2255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?