logo

SAP MENA Pazarlama Direktörlüğü’ne Erdem Aksakal Atandı

SAP MENA Dubai Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal

2010 yılından beri SAP Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Erdem Aksakal, SAP MENA Dubai Pazarlama Direktörü olarak atandı. Aksakal, SAP’nin MENA bölgesindeki dijital dönüşümüne liderlik yapan vizyonunu destekleyerek yenilikçi projelerle bölgedeki gücünü ve müşterilerine sunduğu faydayı artırmak için çalışmalar yürütecek. Erdem Aksakal’ın bu yeni görevinde önceliği ise dijital pazarlama, story telling (hikaye anlatımı), SAP’nin hayata dokunan çözümlerini bölgede yaygınlaştırmak ve teknolojik iş birlikleriyle desteklemek olacak.

Yazar, Pazarlama Uzmanı ve Akademisyen!

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Erdem Aksakal, 2009 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Aksakal, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde doktora düzeyindeki akademik çalışmalarına devam ederken, Marka Okulu bünyesinde lisansüstü öğrencilerine ziyaretçi öğretim üyesi olarak Dijital Pazarlama Yönetimi dersi veriyor.

SAP Türkiye’deki çalışma hayatı öncesinde Ericsson MENA ve Türkiye’de pazarlama alanında stratejik görevler üstlenen Aksakal, aynı zamanda 2016 yılında yayınlanan Mezeleri Güzel kitabıyla da Türkiye’de çok satanlar listesine girme başarısı gösteren ve ilgi ile takip edilen bir yazar. Aksakal, SAP Türkiye’nin yeni Pazarlama Direktörü atanana kadar vekaleten Türkiye’deki görevini de sürdürmeye devam edecek.

Etiketler: »
Share
609 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?