logo

Siemens SensoFresh Teknolojisi İle Giysiler Yıkanmadan Temizleniyor

Siemens’in aktif oksijen kullanımı ile çamaşırların dokusunu koruyarak kokuları yok eden sensoFresh teknolojisine sahip çamaşır makineleri yaz aylarının yardımcısı oluyor.

Siemens avantgarde serisinin WM14U940TR modelinde bulunan sensoFresh programı, iSensoric teknolojisi ile aktif oksijen kullanarak çamaşırlardaki bütün kokuları su kullanmadan hızlı ve etkili şekilde yok ediyor. sensoFresh teknolojisi sayesinde en hassas kumaşlar, koku ve bakterilerden etkili ve nazik bir şekilde temizleniyor.

Home Connect ile yeni bir özgürlük deneyimi

Konforu ve hızı daha da ileriye taşıyan Home Connect ile avantgarde çamaşır makineleri her yerden kontrol edilebiliyor. Mobil uygulama üzerinden istenilen zamanda ve yerde yıkama programı seçmeye olanak tanıyan Home Connect teknolojisi ile çamaşırlar istenilen zamanda kusursuz temizliğe ulaşıyor, çamaşırlar hazır olduğunda makineniz size anlık bildirim iletiyor.

Fonksiyonelliği ile kendi çamaşır yıkama deneyiminizi yaratın

Telefon benzeri dokunmatik dijital iSelect TouchDisplay ekranıyla kullanıcılara hem çamaşırlarına hem de kendi ihtiyaçlarına uygun programı zahmetsizce seçme kolaylığı sunan avantgarde serisi,16 farklı leke türü için etkili leke çıkarma teknolojisine ile de hayatı kolaylaştırıyor. Unutulan çamaşırları eklemeye imkan sunan Reload fonksiyonu da kullanıcılarına benzersiz bir konfor yaşatıyor.

avantgarde çamaşır makinelerinin myFavourite adlı özel hafıza özelliği; kullanıcıların favori program kombinasyonlarını kaydetmesini sağlıyor, iSelect TouchDisplay ekrana tek bir dokunuş ile favori yıkama programını başlatıyor. Özellikle koşuşturmalı şehir hayatının vazgeçilmezi olacak myTime özelliğiyle de yıkama programının süresi kendi isteğinize göre 20, 30, 40, 50 ya da 60 dakika olarak ayarlanabiliyor.

Etiketler: » » »
Share
1435 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?