logo

SoftwareONE Türkiye’de İki Üst Düzey Atama

SoftwareONE Türkiye Yönetim Kurulu Danışmanı Umut Güler

SoftwareONE, Türkiye’de ekibini güçlendirmeye ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Firmanın Yönetim Kurulu Danışmanlığı pozisyonuna Umut Güler atandı. Sekiz yıldır bünyesinde DevOps çözümleri üzerine çalışan Celalettin Altınpınar ise Bulut ve DevOps Çözümleri Direktörlüğü görevine getirildi.

Umut Güler Kimdir?

Sektörde Ford, IBM, Kaspersky, gibi büyük firmalarda yönetici pozisyonlarında aktif görev alan Umut Güler, SoftwareONE bünyesine katılmadan önce 9 yıl boyunca çalıştığı CA Technologies’deki son dört yılında Genel Müdürlük görevini başarılı bir şekilde yürüttü. Doğu Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans mezunu ve aynı zamanda Cornell Üniversitesi’nden de Executive Management derecesine sahip olan Güler, iş hayatında 25 yıldan fazla süredir kazandığı deneyimi ile SoftwareONE Turkey’in her geçen gün gelişen yapısına katkı sağlayacak.

SoftwareONE Türkiye Bulut ve DevOps Çözümleri Direktörü Celalettin Altınpınar

Celalettin Altınpınar Kimdir?

Bir diğer atama da Bulut ve DevOps alanında gerçekleşti. IT sektöründe 20 yılı aşkın bir sürede, bulut çözümlerinin kurulum ve konfigürasyonları, otomasyon ve yönetim çözümleri, DevOps danışmanlığı, sanallaştırma çözüm mimarileri gibi pek çok konuda alanının önde gelen ürün ve çözümlerini etkin bir şekilde kullanan Celalettin Altınpınar, Bulut ve DevOps Çözümleri Direktörü oldu. Altınpınar, hem müşteri hem çalıştığı şirketler için büyük katma değerler yaratan SoftwareONE’daki yeni görevi ve yetenekli ekibi ile şirketin DevOps konusundaki yeni projelerine liderlik edecek. İTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Altınpınar, aynı yıl Denizbank, ING Bank gibi önemli bankaların bilgi teknoloji departmanlarında kritik görevler üstlendikten sonra, 2015 yılında SoftwareONE’daki kariyerine Kıdemli Çözüm Mimarı olarak başladı. Daha sonra Teknoloji ve Çözüm Yöneticisi olan Altınpınar sekiz yıla yakın süredir SoftwareONE Turkey’de çalışıyor. Bilişim Sektörü’nde onlarca DevOps eğitimine katılan ve sertifikaları bulunan Altınpınar, iyi derecede İngilizce biliyor.

Etiketler: » »
Share
63 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?