logo

Spotify Uygulaması 34 Ülkede Xbox One’da

Spotify, Spotify uygulamasının Türkiye de dahil olmak üzere 34 ülkede Xbox One’a geldiğini duyurdu. Söz konusu entegrasyon sayesinde bugünden itibaren milyonlarca Xbox One kullanıcısı, Spotify uygulamasını kullanarak oynadıkları her oyuna en uygun şarkıları seçebilecek.

Kullanıcıların kayıtlı şarkılarına, özel olarak hazırlanmış oyun çalma listelerine ve Spotify’ın tüm müzik kataloğuna oyun sırasında ulaşma olanağı sağlayan Spotify, böylece oyun deneyimini kişiselleştirme imkanı sunuyor. İster Premium ister ücretsiz Spotify kullanıcısı olun, istediğiniz şarkıyı çalmak ve kişiselleştirilmiş oyun müziğinizi yaratmak artık çok kolay.

Müziğin, en iyi oyun deneyimini yaratmanın ayrılmaz bir parçası olmaya devam ettiğini ifade eden Spotify Platform & İş Ortakları Deneyim Bölümü Ürün Direktörü Mikael Ericsson “Xbox One kullanıcılarına en sevdikleri oyunların keyfini çıkarırken kendilerine özel soundtrack’leri seçme imkanı sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Spotify Xbox One ipuçları

Kolay kurulum

Xbox One’ınızı açın ve Xbox Store’a girin

– ‘Spotify Music – for Xbox’ uygulamasını indirin ve kurun

– Spotify hesabınıza girin veya yeni bir hesap açın

Mükemmel bir oyun deneyimi için en uygun çalma listesini bulun

– Spotify uygulaması içerisinde “Browse” (Arama) alanına giderek Oyun Hub’ını bulun ve ‘Epic Gaming’, ‘Power Gaming’ ve Xbox’ın Major Nelson ‘ı gibi özel olarak hazırlanmış oyun çalma listelerinin keyfini çıkarın.

Spotify Connect kullanın, oyun keyfinizi bölmeyin

Xbox’ta Spotify dinlerken Spotify uygulamasını telefonunuzda, tabletinizde veya laptopunuzda açın

Spotify uygulamasını kullanarak Xbox’ta kablosuz olarak şarkıları duraklatın, geçin veya yeni müzik seçin.

Ayrıntılı bilgi için: spotify.com/xbox

www.spotify.com

Etiketler: » »
Share
1113 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?