logo

S&S Motors, Web Sitesini Yeniledi

mh_ssmotors_yeni_web

Uzman kadrosu ve kurumsal altyapısıyla “Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki temsilcisi S&S Motors, portföyündeki araçları tüm detaylarıyla birlikte müşterilerine sunduğu yeni internet sitesini kullanıma açtı.

S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak “Yaptığımız teknoloji yatırımıyla müşterilerimizin önemli bir karar aşamasında zamanı mümkün olduğunca verimli kullanabilecekleri bir sistem kurmak istedik. Daha önceden sektörümüzde ilk olarak QR Code uygulamasıyla tüm portföyümüzü akıllı telefonlar aracılığıyla erişilebilir hale getirdik. Şimdi de yenilenen internet sitemizle, müşterilerimizin ilgilendikleri araçlara ait tüm bilgilere (model yılı, fiyat, teknik bilgiler vb.) S&S Motors’un ayrıcalıklı tasarım ve teknolojisiyle erişmelerini sağlıyoruz” dedi.

Albayrak, araç almadan önceki araştırma ve inceleme sürecini müşteriler adına kısaltırken mümkün olan en fazla ayrıntıya ulaşmalarını da sağlayacak bir formata ulaşan www.ssmotors.com.tr adresli web sitelerinin tüm dünyadaki en gözde kullanıcı deneyimi örneklerini model alarak tasarlandığını da ifade etti.

Albayrak, “3. Showroom” olarak nitelendirdikleri yeni internet sitelerinin müşterileri tarafından övgüyle karşılandığını da sözlerine ekledi.

S&S Motors’un hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen internet sitesi, masa üstü ya da diz üstü bilgisayarların yanında tablet ve akıllı telefonlarda da aynı kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde tepkisel (responsive) altyapıyla yayına girmiş olmasıyla ön plana çıkıyor.

Etiketler: » »
Share
3844 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?