logo

Tarama İhtiyaçlarına Hızlı ve Kolay Çözüm: Xerox DocuMate 4799

mh_xerox_tarayici_documate_4799

Xerox’un yeni nesil doküman tarayıcısı Xerox DocuMate 4799, Londra’da düzenlenen seremonide yılın ürünü seçildi. Ofislerin dijitalleşme süreçlerini destekleyen cihaz, çalışanların tarama ihtiyaçlarını hızlı ve kolayca yapmasını sağlıyor.

Cihaz, çalışanların dokümanlarını buluta taramasına ve tüm belgelerine uzaktan erişmesine imkan veriyor. Taranan belgelerin kolayca PDF ve Microsoft Office gibi farklı dijital formatlara dönüştürülmesini sağlayan cihaz, belgeler üzerinde bilgi araması da yapılabilecek format oluşturabiliyor.

Dakikada 112 sayfaya kadar tarama yapabilen cihaz, besleme ünitesinde bulunan 3 ayrı sensör ile farklı boyutlardaki dokümanları anında tespit edebiliyor ve ek bir işleme gerek kalmadan kağıt boyutuna uygun şekilde tarama yapıyor. Cihazın bu özelliği dokümanları bir boyut sırasına göre dizerek her biri için ayrı ayrı işlem yapılması ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Böylece çalışanların zaman ve iş verimliliği kaybının önüne geçiliyor.

Günlük 40.000 sayfa tarama hacmi, 600 dpi  optik çözünürlük, A3/A4 genişliğinde ve aynı zamanda 2540 mm.’ye varan uzunlukdaki belgeleri tarayabilen cihaz, “Visioneer Acuity with DriverPlus ve Kofax VRS” gibi yazılımlar ile taranılan belgenin düşük çözünürlükte olması durumunda bile tarama esnasında belgenin görüntü kalitesini yükseltiyor ve OCR (Optik Karakter Tanıma) doğruluğunun artırılmasına imkan veriyor.

Yılın en iyi ürünü

Sektörün en hızlı ve kaliteli tarayıcı sistemlerinden biri olan cihaz, Avrupa’nın görüntüleme teknolojileri alanında yayın yapan sektörel dergi Doküman Yöneticisi tarafından Londra’da düzenlenen etkinlikte “Yılın En İyi Ürünü” ödülünü alarak tescillemiş oldu.

Cihaz yılın ödülünün yanı sıra, cihazla birlikte sunulan ve Office Gemini tarafından üretilen veri toplama yazılımı “Dokmee de “Yılın Çalışma Grubu Görüntüleme Yazılımı” ödülünün sahibi oldu.

Tüm güncel Microsoft sürümleri ile uyumlu olan cihaz, standart iki yıl Xerox güvencesine sahip.

Etiketler: »
Share
819 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?