logo

Tavan Tipi WiFi Çözümü: TP-LINK EAP320

mh_tp-link_tavan_tipi_wifi

Her gün farklı yüzlerce kişinin girip çıktığı ve WiFi’a bağlandığı geniş mekanlarda internetin hızı, kapsama alanı ve güvenliği önemli bir konu. Otel, restoran, okul, AVM gibi mekanlardaki bu ihtiyacı çözmek üzere TP-LINK yeni bir ürünü satışa sundu. Auranet serisi iç mekan erişim noktalarının (access point) yeni üyesi EAP320 model adını taşıyor ve yüksek WiFi hızlarına sahip.

Tavan tipi bir erişim noktası olan cihaz, en yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ac destekli. Toplamda 1.2Gbps kablosuz bağlantı hızlarına ulaşabilen ürün, kalabalıkların WiFi ağına bağlandığı mekanlarda hız sorununa çözüm sağlıyor. En gelişmiş teknolojilerle (MIMO ve TurboQAM) donatılmış olan ürün, hız ve kapsama alanının yanı sıra güvenlik ve kolay yönetim özellikleriyle de rakiplerinden ayrılıyor.

Hızlı ve güvenilir yonga seti (Broadcomm), profesyonel anten ve iyi tasarlanmış RF kalkanı ile mükemmel WiFi performansı sunan cihaz, kullanımı ihtiyaca göre dengeleyen özelliklerle donatılmış. Düşük hızlı cihazlar için erişim zamanını sınırlayarak toplam WiFi verimliliğini genişleten ‘Airtime Fairness’ özelliği; yüksek yoğunluklu ortamlarda tüm ağ performansını daha geniş ve daha hızlı 5GHz bandına yönlendiren ‘Bant Yönetimi’; verimli bir WiFi alanı yaratmayı sağlayan ‘Beamforming (hüzmeleme) Teknolojisi’ ile geniş ve kalabalık mekanlarda sorunsuz bir WiFi erişimi sağlıyor.

Yüksek Performans, Kolay Yönetim

TP-LINK’in yeni Auranet serisi erişim noktasının rakiplere göre en önemli avantajı ise kolay yönetilebilir olması. Ürün ile birlikte ücretsiz sunulan EAP Kontrol Yazılımı, yüzlerce EAP ürününü tek bir PC üzerinden yönetebilmeyi sağlıyor. Bu sayede işletmelere hem kolaylık hem de işletme maliyeti açısından avantaj sunuyor.

Etiketler: » »
Share
903 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?