logo

Tavuk Dünyası Yeni Restoranını Emaar Square’de Açtı

Tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’de yeme – içme sektöründe, kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, Türkiye’nin 30 şehrinde hizmet veren restoranlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Tavuk Dünyası, 491 mağazasıyla Emaar Square’deki yepyeni restoranının kapılarını lezzetseverlere 28 Nisan 2017 tarihinde açtı.

Pazarda yerini aldığı 2012 yılından beri hızlı bir büyüme gösteren Tavuk Dünyası; bu yıl için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni şubeler açıyor ve kesintisiz büyümesini sürdürüyor. Emaar Square’de açtığı restoranıyla İstanbul’daki yatırımlarına bir yenisini ekleyen Tavuk Dünyası, Türkiye’de de 30 şehirde 115 restorana ulaşmış oldu.

Türk Mutfağının En Dengeli Hali

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmelliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde lezziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiği 2012 yılından bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu.

www.tavukdunyasi.com

Etiketler: »
Share
3885 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?