logo

TCL 10 TABMAX Türkiye’de

TCL Communication, 10,36 inç FHD+ ekranı ve NXTVISION teknolojisiyle yüksek kalitede görüntüleme deneyimi sunan ve daha gerçek görseller ve daha zengin detaylar üreten bir tablet olan TCL 10 TABMAX’i piyasaya sürdü. Bu tablet, zararlı mavi ışığı azaltan akıllı göz koruması uygulaması ile göz sağlığını da koruyor. 8000mAh büyük kapasiteli pili ise tüm gün çalışabiliyor.

Verimlilik Taşınabilir Hale Geliyor

Tablet ile kullanıcıların her yerde yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmak mümkün. 10.36 inç FHD+ ekran, 8.3mm dar çerçeveler ve geniş ekran düzeni, kullanıcılara çizim ve yazı için boş bir tuval sunuyor.

İnternet üzerinde gezinirken ve Wi-Fi ağındayken bağlantıda kalma özgürlüğü sunan ve ayrıca 300 MB/sn’ye kadar indirme hızına sahip tablet, 8000mAh büyük kapasiteli uzun ömürlü pili tek bir kez şarjla sekiz saate kadar video izlemeyi mümkün kılarken beş saat süren oyunları da destekliyor.

Tablet, kurumların ve bireylerin, güvenlik yamalarının ve büyük güncellemelerin garanti altına almasını sağlayan Google’ın Android Önerilen Kurumsal (AER) programından da yararlanıyor.

Tüm Aile İçin Tablet Zamanı

Kullanıcıların ekranlarda geçirdiği saatler uzadıkça göz yorgunluğunun da düşünülmesi gerekiyor. Tablet, göz yorgunluğu sorununa çözüm bulmak için gün ışığında veya düşük ışık koşullarında titremeyen, zararlı mavi ışık taşımayan ve daha iyi parlaklık ve tonlamaya sahip akıllı göz koruması sunuyor. Çocuk Modu etkinleştirildiğinde, izleyici ekrana 25 cm yaklaşmışsa kullanıcıyı bilgilendiriyor ve göz koruması için daha fazla mesafe konmasını teşvik ediyor.

Ebeveyn kontrolleri, çocuk dostu arayüz ve eğlenceli eğitim içeriği sayesinde tablet zamanı eğlenceli ve yapıcı bir özellik kazanıyor. Kapsamlı kontroller sayesinde parola konabiliyor, site listesi yapılabiliyor, uygulamalar kurulabiliyor. Çocuklar için zaman sınırları ayarlanabiliyor, çalışma veya dinlenme molaları verilebiliyor.

Aile üyelerinin birbiriyle görüntülü arama yapmasını veya kullanıcıların iş toplantıları düzenlenmesini kolaylaştıran tablet, sorunsuz görüşmeler sağlamak için gürültü azaltma özelliği kullanan gelişmiş bir çift mikrofon sistemi kullanıyor; ayrıca yüksek çözünürlüklü görüntülü aramalarını mümkün kılıyor. Çift hoparlörlü kurulumu daha doğal bir toplantı deneyimi sunarken, 8 megapiksel ön ve 13 megapiksel arka kameralar ilgi çekici ve verimli grup iletişimi sağlıyor.

Uzay grisi rengiyle satışa sunulan tabletin önerilen satış fiyatı 2.199 TL.

Etiketler: »
Share
978 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?