logo

TCL, Mobil Ürün Kategorisinin Yeni Ürünlerini Tanıttı

TCL NXTWEAR G

TCL, Mobile World Congress 2021’de birçok mobil ürün kategorisinin yeni ürünlerini tanıttı. TCL gerçekleşen etkinlikte NXTWEAR G giyilebilir akıllı gözlüğün satışa çıktığını ve seçili cihazlara yeni cihazlar arası çoklu ekranla birlikte çalışma desteğinin geldiğini duyurdu. Ayrıca TCL’in ultra hızlı LINKHUB 5G CPE’nin ve MOVETIME Aile Saati 2’yi de görücüye çıkardı.

TCL Communication CEO’su Aaron Zhang “TCL’in güçlü olduğu alanları arasında görsel ve yaratıcı özellikler yer alıyor. Kullanıcıların deneyimini iyileştirdiğimiz ürünlerle katıldığımız Mobile World Congress 2021’te bunu net bir şekilde gösteriyoruz. Çoklu Ekran ile Birlikte Çalışma imkanı sayesinde hem mevcut hem de ilerleyen dönemde piyasaya çıkacak önemli ürünlerimize değer katıyoruz. TCL olarak akıllı telefon, tablet ve TV alanlarında yazılım ve donanım arasındaki boşluğu kapatarak kullanıcılarımızın günlük hayatını sorunsuz bir şekilde iyileştiren deneyimler oluşturuyoruz” dedi.

TCL NXTWEAR G

Akıllı görüntüleme deneyimi sunan TCL NXTWEAR G giyilebilir ekranlı gözlükler film severlere portatif bir sinema, oyunculara sürükleyici bir dünya ve kullanıcılara da evde, işte veya işe giderken özel alan oluşturuyor. Sofistike ve katlanabilir çerçevesiz tasarımı yüze uyan bir rahatlıkla sunan NXTWEAR G, kullanıcılarının şık ve koyu siyah bir kasasıyla üst düzey bir görünüme ve hissiyata sahip olmasını sağlıyor.

Şarj gerektirmeyen ve her yere götürülebilen gözlükler her an kullanılabiliyor. Bu sayede uyumlu dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefonla çalıştırılabiliyor. Böylece mevcut teknolojiyle birleştiğinde özel ve sorunsuz bir izleme ortamı yaratıyor.

Görüntüleme teknolojisinin öncüsü TCL, görüntüleme deneyimini iyileştiren ögeleri yakından tanıyor. TCL, bu uzmanlığını kullanarak çift 1080p yüksek çözünürlüklü Sony FHD Micro OLED panelleri 16:9 en-boy oranına sahip 140 inçlik bir ekranın aynısını oluşturan NXTWEAR G’nin ev sineması oranlarını sağlaması için mükemmel bir şekilde konumlandırılıyor.

NXTWEAR G tüm büyük üreticilerin 100’den fazla akıllı telefonuyla, hibrit ikisi bir arada cihazlarıyla ve dizüstü bilgisayarlarıyla birlikte çalışabiliyor. Cihaz bir ay sonra Avustralya’da satışa çıkacak ve devamında da seçili bölgelerde erişilebilir olacak.

Çoklu Ekran ile Birlikte Çalışma

TCL’in Çoklu Ekran vizyonunu fiziksel ve dijital dünyada gezen kullanıcının yanındaki cihazların tamamıyla sorunsuz bir şekilde çalışma yaklaşımı oluşturuyor.

Çoklu Ekran ile Birlikte Çalışma özelliği sayesinde Windows 10 kullanıcıları uyumlu TCL akıllı telefonlarını kullanarak içeriklerini kablosuz olarak düzenleyebiliyor, paylaşabiliyor ve kontrol edebiliyor. TCL 20 Pro 5G’ye bağlanabilen dizüstü bilgisayarlar, telefondaki dosyalara ve fotoğraflara, Android uygulamalara ve paylaşımlı panoya kolayca erişebiliyor.

Dizüstü bilgisayardan bir TCL 10 TABMAX tablete geçerken cihazlar arasında çalışmak mümkün oluyor. Telefon bir çantada veya cepte olsa bile akıllı telefondaki bildirimlerin sekmede görünmesi sayesinde kullanıcılar paylaşılan ekran deneyimine devam edebiliyor ve sadece bir ekrana odaklanması yeterli oluyor.

Cihazlar arası çalışma kapsamında TV’ler de yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar TCL 20 Pro 5G’de çekilen yüksek çözünürlüklü görüntüleri en sevdiği şovları izleyebiliyor ve TCL TV’nin yüksek kaliteli hoparlörleriyle müzik çalabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca ekranlar arasında çalışabiliyor, dikkat dağıtan ögeleri en aza indirebiliyor ve TCL’in Çoklu Ekran ile Birlikte Çalışma imkanını en iyi şekilde kullanabiliyor.

Yeni 5G dış mekan CPE

TCL LINKHUB 5G dış mekan CPE entegre ve yüksek verimli antenlerini kullanarak tüm kanallardaki en iyi 5G sinyallerini alabiliyor. Böylece baz istasyonu sayısının daha az olduğu bölgelerde bulunan ve operatörlerin 5G aboneliklerini büyütmelerine yardımcı olan kişiler için ideal bir çözüm haline geliyor. Kullanıcılar, cihazlarına sadece bir 5G SIM kart takarak 6Ghz altı iletim üzerinden 4.67Gbps’ye kadar indirme hızlarına erişebiliyor.

Esnek, uygun maliyetli bir paylaşım çözümü olan TCL LINKHUB 5G dış mekan CPE ile operatörler, yatırımlarını hızlı bir şekilde geri kazanabiliyor. Cihaz, birçok kurulum seçeneği için direğe veya duvara monte edilebiliyor ve IP67 dereceli su ve toz koruması bulunuyor. Ayrıca yıldırıma karşı koruma ve -40°C ile +55 °C arasında çalışma imkanı sayesinde her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde tasarlandı.

MOVETIME Aile Saati 2

Orijinal MOVETIME Aile Saati’nin başarısıyla geliştirilen yeni akıllı saatte çocukların dünyayı keşfederken ebeveynlerinin endişesinin önüne geçen özellikler bulunuyor. Bu özellikler arasında daha hassas konum takibi, geliştirilmiş bir kamera, daha büyük ekran ve yüzde 40 daha yüksek pil kapasitesi bulunuyor.

Çocukların güvenliği her şeyden önemli olduğu için MOVETIME Aile Saati 2, çocukların her zaman nerede olduğunu gösteren gerçek zamanlı konum belirleme özelliğini kullanıyor ve konum geçmişini eksiksiz olarak kaydediyor. Güvenli bölge coğrafi sınırlaması sayesinde ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda ebeveynlerin telefonlarına bir uyarı gönderiliyor.

4.5G sesli, video aramalar ve metin mesajları Nano SIM kart ile kullanılabiliyor. Böylece ebeveynler çocuklarıyla anında iletişim kurabiliyor. Tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı düğmesiyle genç kullanıcıların acil durum için belirlenen kişilere herhangi bir gecikme olmadan ulaşabiliyor.

TCL, MOVETIME Aile Saati 2’yi genç kullanıcılar için ideal hale getirmek için 1,54″ ekranda görüntülenen özel Kids UI’ı geliştirdi. Akıllı ve kullanımı kolay Kids UI, çocukların renkli duvar kağıtları ile ana ekranlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

MOVETIME Aile Saati 2, Ağustos 2021’in ortasında Avrupa’da satışa sunulacak.

Herkes için 5G

Ürün kategorilerinde inovasyonlar yapan TCL, herkes için uygun maliyetli 5G çözümleri sunuyor. TCL, özellikle hareket halindeki kullanıcılar için oluşturulan ilk 5G USB terminallerinden birini piyasaya sürerek yıllardır 5G öncülüğünü üstleniyor. Ayrıca bu yılın başlarında piyasaya sürülen TCL 20 Pro 5G de dahil olmak üzere erişilebilir fiyatlarla 5G akıllı telefon portföyünü de kullanıcılarına sundu. TCL 20 Pro 5G, orta seviye fiyatıyla önemli alanlarda amiral gemisi deneyimleri sunan bir 5G cihazı olarak öne çıkıyor.

TCL, dünyayı değiştiren teknolojileri herkesin kullanımına sunmayı misyonu haline getiriyor. Aynı zamanda bu yılın ilerleyen zamanlarında heyecan verici ve en uygun fiyatlı bir TCL 5G akıllı telefon getirme planlarıyla gelecekte sektörü ileriye taşıyacak yenilikçi şirketler arasında yer alıyor.

TCL’in ilerleyen dönemdeki duyuruları ve bu bültende yer alan ürünler hakkında daha fazla bilgi için: www.tcl.com/global/en.html

Etiketler: » » » »
Share
1035 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?