logo

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 25 Yaşında

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Bora Doğualp, 25. kuruluş yılına girecek olan Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin “Güven, Saygı ve Uzmanlık” prensiplerine dayalı çalışma yaklaşımları ile müşterilerine her zamankinden daha yakın olmayı hedeflediklerini ve özel güvenlik sektöründe 500 milyon TL civarında ciro ve 12 bine yakın çalışanı ile sektörün önde gelen kurumları arasında yer aldıklarını ifade etti.

Ülke coğrafyasında 56 AVM, 541 muhtelif sanayi tesisi, 21 deniz limanı, 72 otel, 50 adet konut ve yaşam alanı ana hizmet alanları olmak üzere, birçok alanda hizmet verdiklerini ifade eden Bora Doğualp, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin hizmet verdiği kurumlarla, kendi çalışanları arasında, çalışanlarıyla şirket arasında, marka ile kamuoyu arasında kurduğu güçlü bağın, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin 25 yıllık başarısındaki önemini vurguladı. Doğualp “Resmi verilere göre 2011 yılında 147 bin 474 olan özel güvenlik personeli sayısı 2017 senesinde 284 bin 400 e ulaşmıştır. Özel güvenlik pazarı ise yaklaşık 12 milyar TL yi bulan bir sektör haline gelmiştir. Bunlar aslında aktif çalışan özel güvenlik görevlisi sayılarıdır, 5188 saylı yasa kapsamında özel güvenlik görevlisi kimlik kartı almış olan toplam sayı ise yaklaşık bir milyondur” dedi.

Özel güvenlik sektörüne ait ekonomik verilerin paylaşıldığı toplantıda ayrıca Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri, 25 yılına girmeye hazırlandığı süreçte, 26 Eylül 2017 tarihi itibari ile başlayacak yeni reklam kampanyasına ait bilgiler de aktarıldı.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin “Güven, Saygı ve Uzmanlık” olarak tanımladığı ilkelerinin bir arada kurgulandığı kampanyanın yapısı, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin güçlü değerlerini ve vizyonunu da ortaya koyuyor. Birlikte yol aldığı kurumlarla güvene dayalı bir bağ kuran Tepe Savunma, yıllar içerisinde özenle inşa edilmiş bu bağı, yine kendi müşterilerine yer verdiği bir hikâye ile paylaşıyor.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri çalışanlarının, üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinci ile güven veren yaklaşımlarının, uzmanlık sahibi oldukları alanlardaki farklılıklarının ve yine her daim müşterilerine gösterdikleri özen ve saygının ifade edildiği reklam filmi, özel güvenlik sektörü alanındaki 25 yıllık başarılı geçmişlerindeki güçlü bağların nedenlerini açıklaması bakımından da dikkat çekici bir reklam kampanyası.

Etiketler: »
Share
1147 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?