logo

The Bodrum EDITION Yenilenen Beach Club Dizaynı İle 1 Haziran’da Açıldı

The Bodrum EDITION, Türk Rivierası’nın berrak sularına bakan manzarası ve geniş sahili ile doğal bir amfi tiyatro formunda. Bu sene 1 Haziran’da açılan otel, yaz sezonu için hazırladığı programı ile Tilkicik koyunda konuklarını bekliyor.

2020 yazında üçüncü sezonuna başlayan The Bodrum EDITION, 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı 2 restoranı ve ödüllü Spa’sı ile 1 Haziran’dan itibaren misafirlerine birbirinden farklı deneyimler sunmaya başladı.

Otelin ana sosyal merkezlerinden biri olan, gözlerden uzak bembeyaz kumlu plajın yer aldığı Beach Club, sezon açılışı için genişletildi. Ege Denizi’nin sonsuz maviliğine eşlik edecek imza EDITION kokteylleri ile yeme, içme, eğlence ve sanat Beach Club’da bir araya geliyor. Akdeniz bölgesinin zenginliğinden ilham alan, “Olduğun gibi gel” diyen rahat ama şık restoran Morena’da ise yenilenen menüsü ile misafirleri birbirinden lezzetli tatlar bekliyor.

Otel’de lüks; sadelikten, sahilin ve restoranların sunduğu mahremiyetten, kalabalıktan uzak huzurdan ve doğadan geliyor. Otel misafirlerini, kaldıkları süre boyunca değişmeyen kişiye özel şezlong seçimi ve fiziksel temasa gerek kalmadan cep telefonları ile odaya girmelerini sağlayan bir uygulama gibi dijital yenilikler bekliyor. İyi yaşam odaklı misafirler ise sonsuz mavilikteki Akdeniz manzarası eşliğinde yapılan Yoga derslerine katılabilir, Yoga for Bad People tarafından hazırlanan In Room Yoga Channel’dan faydalanabilirler.

Sosyal Mesafeye ve Hijyene Verilen Önem Arttı

Otelde temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan restoranlara, plajdan asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.

Tesis Açılma Saatleri ve Rezervasyon Bilgileri

Beach Club

10.00 – 22.00 açık

Rezervasyon için: +90 252 311 31 35

Morena

08.00 – 23:00 açık

Perşembe ve Cuma: 17: 00-19: 00 saatleri arasında güneş batımı ile akustik konserleri

Pazar günleri: 13:30’dan 16:30’a kadar canlı Latin müzikleri

Rezervasyon için: +90 252311 31 35

SPA

Her gün 10:00 – 22:00 arası

Tarih aralıkları değişebilir

www.editionhotels.com/bodrum

Etiketler: » »
Share
6483 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?