logo

Tim Pfaelzer, Veeam EMEA Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Oldu

Veeam EMEA Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Tim Pfaelzer

Veeam Yazılım, Tim Pfaelzer’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı görevine terfi ettiğini duyurdu. Pfaelzer, Veeam’in bölgedeki tüm segment ve pazarlardaki iş operasyonlarından sorumlu olacak.

Tim Pfaelzer Kimdir?

Temmuz 2021’den bu yana Veeam’de çalışan Tim Pfaelzer, son olarak EMEA Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. BT Sektörü’nde 20 yıldan uzun bir tecrübeye sahip olan Pfaelzer, bu sürede ve Adobe, Autodesk ve Salesforce’ta çeşitli pozisyonlarda görev aldı ve Dell’de Üst Düzey Yöneticilik yaptı. Almanya’da bulunan Pfaelzer, iş geliştirme, pazarlama, satış liderliği ve genel yönetim alanlarındaki engin deneyimini Veeam ekibine ve bölgedeki müşterileri ile iş ortaklarına aktarıyor.

Pfaelzer, EMEA’daki her kuruluşun başarısının kritik iş verilerinin erişilebilirliğine bağlı olduğu bir zamanda, sadece bir kesinti ya da veri kaybından geri dönmek için değil aynı zamanda ileriye sıçramak için de hazırlıklı olmalarının çok önemli olduğunu söyleyerek “Veeam, sektör lideri inovasyonunu iş ortakları ve çalışanlarından oluşan olağanüstü bir ekiple birleştirerek EMEA’daki müşterilerinin veri korumasına liderlik ediyor. Sektörün en geniş veri koruma ve fidye yazılım kurtarma yetkinliklerini her şirkete sunarak daha fazla EMEA müşterisinin işlerini kesintisiz sürdürmesine yardımcı oluyor. Her kuruluş için daha güvenli bir gelecek inşa etmek için tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Veeam’in Gelirden Sorumlu Başkanı (CRO) John Jester “Veeam’de büyük yetenekleri geliştirmeye ve büyük liderleri içeriden terfi ettirmeye inanıyoruz. Tim bunun harika bir örneği. EMEA’daki işimizin büyümesinde kritik bir rol oynadı. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını yaptığımız her şeyin merkezine koyan başarılı bir lider. Bu terfi onun bölgede yaptığı inanılmaz işlerin bir takdiri ve EMEA’da devam eden genişlememize liderlik ederken onu desteklemekten heyecan duyduğumu söylediğimde küresel ekibimiz adına konuştuğumu biliyorum” dedi.

Etiketler: »
Share
435 Kez Görüntülendi.