logo

Tivibu, 12 Yeni “Sinetivi” Kanalını Tanıttı

mh_ttnet_sinetivi_01

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar

Tivibu’da “Sinetivi” adı ile yayına başlayan 12 yeni sinema kanalı 31 Ekim 2014 tarihinde Antalya’da düzenlenen bir basın toplantısında tanıtıldı. Toplantıya TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar ve Tivibu İçerik Direktörü Volkan Üst katıldı.

Dünyanın önde gelen stüdyoları ve Türkiye’nin önemli yapımcı firmalarıyla yapılan işbirliğiyle “Sinetivi”, “Sinetivi 2”, “Sinetivi Adrenalin”, “Sinetivi Adrenalin 2”, “Sinetivi Karnaval”, “Sinetivi Karnaval 2”, Türkiye’nin ilk IPTV platformu Tivibu’da izleyicilerle buluşuyor. Toplam 24 sinema kanalı sayısına ulaşan Tivibu, Türkiye’nin en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu. Tüm içerik alımı ve yönetiminin TTNET tarafından gerçekleştirileceği Sinetivi kanallarında 7 gün 24 saat en yeni ve en popüler filmler, orijinal ya da Türkçe dublajlı olarak, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayında olacak. Sinetivi kanalları 2014 sonuna kadar tüm Tivibu üyelerine açık olarak yayın yapacak. 2015 yılında, Tivibu’daki tüm sinema kanallarında 2500 film yer alacak. Bunlardan 1000 tanesi ise Sinetivi kanallarında yayında olacak.

 Büyük işbirlikleri

Bugüne kadar Tivibu için BKM, TAFF, Çamaşırhane, Fida, Avşar, TMC, Boyut Film gibi Türkiye’nin en önemli yapımcı firmaları ve 20th Century Fox, Walt Disney, Warner Bros, Paramount, MGM, NBC Universal gibi dünyanın en büyük  stüdyoları aracılığıyla 5000 filmin alımı gerçekleştirildi. Yeni dönemde Tivibu, dijital televizyon yayıncılığı alanındaki iddiasını her geçen gün yeni projelerle ve uluslararası işbirlikleriyle arttıracak.

Tivibu’da Seç İzle servisine Sinema TV, Film Tivi ve MGM kanallarına ek olarak içeriği zenginleştirmek üzere hayata geçirilen Sinetivi kanallarında komediden bilim kurguya, dramdan aksiyona kadar yerli sinemanın en iyi örnekleri, gişe rekortmeni filmler ve Hollywood yapımları başta olmak üzere geniş kitlelere seslenecek birçok film yayında olacak.

 N. Mert Başar: “24 Sinema kanalı sayısına ulaştık

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar “Tivibu platformumuzu bugüne kadar 2.8 milyon kişi deneyimledi. Televizyonu evlerin salonundan çıkartarak, zamandan ve mekândan bağımsız yayıncılık anlayışı ile 4 ekran deneyimi sunan ilk platformuz. Kısa süre öncesine kadar sadece hayal edebileceğimiz bu özellikler, Tivibu ile hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu yenilikçi vizyon ile içeriğimizi güçlendirmek adına önemli bir yatırım yaparak bugün kendi sinema kanallarımız olan 12 yeni sinema kanalını kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.  Yeni sinema kanalları ile birlikte 24 sinema kanalı sayısına ulaşan Tivibu, Türkiye’nin en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu” dedi.

 Sinetivi kanalları

Sinetivi kanallarında 7 gün 24 saat, en yeni ve en popüler filmler, orijinal ya da Türkçe dublajlı olarak, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayında olacak. “Sinetivi”, “Sinetivi 2”, “Sinetivi Adrenalin”, “Sinetivi Adrenalin 2”, “Sinetivi Karnaval”, “Sinetivi Karnaval 2” adlı kanallara Maxi Paket, Sinema Paketi ve Full Paket kullanıcıları ulaşabilecek.

Maxi Paket

“Tivibu Maxi Paket”te (SD ve HD) 150’ye yakın yerli ve yabancı kanal ve 2500’ün üzerinde video içeriği yer alıyor. Tivibu kullanıcıları, Maxi Paket’e aylık 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

 Sinema Paketi

“Tivibu Sinema Paketi”nde (SD ve HD) 10’dan fazlası Sinema kanalı olmak üzere 170’e yakın yerli ve yabancı kanal ve aralarında 500’ün üzerinde filmin de bulunduğu 3000’in üzerinde video içeriği bulunuyor. Tivibu kullanıcıları, Sinema Paketi’ne aylık 15.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

mh_ttnet_sinetivi_02

Tivibu İçerik Direktörü Volkan Üst

 Full Paket

“Tivibu Full Paket”te (SD ve HD) 40’a yakını sinema, belgesel ve dizi kanalları olmak üzere 190’a yakın yerli ve yabancı kanal, içerisinde 1000’in üzerinde film, dizi ve belgeselin de bulunduğu 3000’in üzerinde video içeriği sunuluyor. Tivibu kullanıcıları Full Paket’e 22.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

 Tivibu Web, Cep ve Smart TV servisleri bir arada: Tivibu Go!

Tivibu Web, Cep ve Smart TV servislerini tek bir çatı altında toplayan ve 4 ekran keyfini artıran Tivibu Go! ile Tivibu’nun zengin içerikleri her an kullanıcılarının yanında hazır bulunuyor. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve Smart TV üzerinden ulaşılabilen Tivibu Go!’da Web ve Cep servisi ayda 4,90 TL, Web, Cep ve Smart TV servisi ise ayda 9,90 TL’ye sunuluyor. Ayrıca tüm Tivibu Ev kullanıcılarının aboneliklerine göre Tivibu Go paketleri ücretsiz veriliyor. Tivibu kullanıcıları, Tivibu Web üzerinden tüm Sinetivi kanallarının yayınına ulaşabiliyor.

Etiketler: » »
Share
2601 Kez Görüntülendi.