logo

TomTom Runner 24 Saat Kalp Atışınızı İzliyor

mh_tomtom_spor_saat

TomTom (TOM2) en yeni spor saatlerini 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda tanıttı. Tüm gün kalp atışını izleyen ve dünyanın ilk vücut analizi yapan akıllı bilekliği Touch ile birlikte spor saati modeli Runner Serisi’ni ilk kez İstanbul Maratonu’na katılacak sporseverler deneyimledi.

10 – 12 Kasım tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Atletizm Salonu’nda düzenlenenen Maraton Fuarı’nda katılımcılar Göğüs Numarası, Çip, Tişört ve Çantalarını aldılar. Katılımcılar fuarda koşuda vücuduna ait tüm verileri görebileceği TomTom’un akıllı saatleri Runner Serisi ve aktivite bilekliğini de yakından inceleme fırsatı buldular.

TomTom Touch: Bilekten vücut analizi

TomTom, İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (IFA) tanıttığı yeni ürünlerini sergiledi. TomTom’un ilk fitness takip cihazı olma özelliğini taşıyan aktivite bilekliği TomTom Touch adımlarla, uykuda ve tüm gün kalp atışlarıyla bilekten vücut kompozisyonunu analiz edebiliyor. Dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçen bilekliği olan saat, aynı zamanda kalp atış hızını sürekli olarak ölçüyor. Touch kalori ve adım sayma gibi işlemlerin yanında aynı zamanda multisport özelliğiyle yapılan tüm spor aktivitelerinin takibini yapıyor. Saat, Türkiye’de 699-749 TL’lik etiketle satışa sunuluyor.

TomTom Runner Serisi

TomTom Runner: Kolunuzdaki spor koçu

Farklı renkte kayışlarla alınabilen saat, 7/24 aktivite takibi yaparak mesafeyi, hızı, adımları, yakılan kaloriyi ve aktif geçen süreyi gösteriyor. Runner, koşu, bisiklet, yüzme veya spor salonu aktivitelerinde kullanılabiliyor. GPS çalıştığında bile 11 saatlik batarya ömrü sunabilen Runner, yarış modunda verileri önceki performansınızla karşılaştırıyor. Spor salonunda bile yürüyüş bandında en gerçekçi verileri sunuyor. Runner, koşu aplikasyonuna wireless bağlantısıyla veri aktarabiliyor. 40 metrelik sugeçirmezlik özelliğine sahip Runner’ı farklı bilek boylarına gore kayışlarla almak da mümkün. Ultra ince tasarımıyla spor sırasında konfor sunarken tek tuşla kontrol dikkatin her zaman sporda olmasını sağlıyor. Ayrıca otomatik olarak uyku düzenini de takip ediyor.

Saatin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 699 TL.

TomTom Runner Cardio: Bilekten nabız takibi

TomTom Runner Cardio, TomTom Runner’ın tüm özelliklerine ek olarak dahili kalp hızı monitörüyle geliyor. Kalp atış hızını bileğinizden ölçebilen Runner Cardio ile göğüs kemeri tarih oluyor!

TomTom Runner Cardio’nun tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 949 TL.

TomTom Runner Cardio + Music: Bileğinizde 500 şarkı ile koşun

TomTom Runner ve Runner Cardio’nun tüm özelliklerine ek olarak 3 GB’lık dahili depolama ile sunuluyor. 3 GB’lık depolama kullanıcılara 500’den fazla şarkı yükleme imkanı veriyor. Yani sporcuları artık koşu sırasında telefon taşımaktan kurtarıyor.

TomTom Runner Cadio+Music’in tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1199 TL.

TomTom Runner Cardio + Music + Headphones

TomTom Runner Cardio + Music’in tüm özelliklerine ek olarak Bluetooth kulaklıkla sunuluyor. Kablosuz kulaklık yüzde 75 ses seviyesi ile 6 saatten fazla batarya ömrüne sahip. Kulaklık hem telefonunuz hem de Runner ile birlikte çalışabiliyor.

TomTom Runner Cardio + Music + Headphones’un fiyatı KDV dahil 1399 TL.

Etiketler: » »
Share
872 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?