logo

Toshiba, 7” Ekranlı Encore Mini Tableti Tanıttı

mh_toshiba_encore_mini_tablet

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, ergonomik tasarımlı, uygun fiyatlı ve mobil kullanıma yönelik tasarıma sahip Bing özellikli Windows 8.1 ve Microsoft Office 365 Personal kullanımı sunan 17.8 cm (7”) ekranlı Encore Mini tableti tanıttı. Encore Mini’nin kullanışlı ve kompakt formu sayesinde kullanıcılar cihazı diledikleri her yere beraberlerinde taşıyarak hareket halindeyken bile işlerini diledikleri gibi depolayıp senkronize edebiliyorlar veya en yeni filmleri izleyebiliyorlar. Özelliklerin ve formun birleşimi Encore Mini’yi Windows-tabanlı her hangi bir PC için iyi bir yardımcı haline getiriyor.

Encore Mini içerik izlemek, küçük bir çantaya sığabilmek ve hareket halindeyken rahat kullanım için tek elle kullanılmak üzere tasarlanandı. Belgeleri gözden geçirmek, senkronize etmek ve kaydetmek ve internet gezintisi için iyi bir platform sağlamasından dolayı kullanıcılar iş ve eğlence amaçlı kullanımlarına sanal olarak her yerden devam edebiliyorlar.

Her yerde Windows ve Microsoft Office 365

Cihazın mobil formu Bing özellikli Windows 8.1 ve bir yıllık ücretsiz Microsoft Office 365 Personal ile birleşiyor. Tüm çok kullanılan uygulamaların mevcut olduğu cihazla seyahat sırasında e-postaları okumak veya sunumları izlemek oldukça daha kolay. Buna ek olarak cihaz, Windows uygulamaları ve hizmetleriyle kolaylıkla çalışıyor, böylece kullanıcılar toplantı aralarında veya evde dinlenirken Microsoft Office 365 uygulamasını ana bir PC’yle bağlayarak veya belgelere bulut üzerinden erişerek tam bir Windows deneyimi yaşayabiliyorlar. Windows üzerinde çalışan cihazlarla belge paylaşımı ve senkronizasyon hızlı ve kolay olduğundan çalışma masasındayken işlere göz atmak veya daha büyük boyutlu eğlence için medya içeriklerini PC’ye aktarmak son derece rahat.

Ücretsiz olarak sunulan 1TB kapasiteli OneDrive internet üzerinde depolama ve kapasiteyi artırabilme seçeneği ile kullanıcılar diledikleri kadar veriyi saklayabiliyorlar. 60 Skype dünya dakikası ile arkadaşları ve aileleri ile iletişimde kalabiliyorlar. Cihazın depolama kapasitesi mikroSD Kart soketi aracılığıyla 128GB’a kadar artırılabiliyor, böylece kişisel ve iş amaçlı veriler her an el altında tutulabiliyor. Daha geniş gruplara sunum yaparken kablosuz ekran özelliği büyük ekranlarla içerik paylaşabilmeye imkan verirken, dosya aktarımı için Mikro-USB girişi mevcut.

Intel Atom işlemci

Intel Atom işlemci ile cihaz tüm gün boyunca güçlü bir performans sunuyor. Açılışından sekiz saate kadar pil ömrüyle cihaz, internet gezintisi, görevler arasında geçiş yapabilmeyi sağlayan sorunsuz çoklu-işlem ve eğlence seçenekleri sağlıyor.

2MP arka web kamera ve 0.3MP ön yüze bakan web kamera fotoğraf çekmek, aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları arasında video sohbetlerine katılmak için ideal. Cihazın kullanıcı dostu doğası ve Toshiba Ekran Yardımcısı masaüstü programlarındaki menüleri, metinleri ve diğer ögeleri daha büyük görüntüleyebilmeyi sağlıyor. Bu özellik, kullanıcıların cihaz üzerinden masaüstü programlarını en verimli şekilde kullanabilmelerine imkan veriyor.

Encore Mini

– Ekran: 17.8 cm (7”) 1024 x 600 ekran

– İşlemciler: Intel Atom Z3735G işlemci

– Grafik: Intel HD grafikler

– Hafıza: 1 GB DDR3L 1333MHz

– Bağlantı: 1 x Mikro-USB, 1 x mikroSD kart soketi ile 128 GB’a kadar SDHC/SDXC desteği WLAN 802.11 bgn, Bluetooth 4.0, kablosuz ekran, 1x 3.5 mm kulaklık/mikrofon kombo giriş

– Web kamera: 0.3MP ön yüze bakan kamera, 2MP arka yüze bakan kamera

– Ses: Box hoparlör

– İşletim Sistemi: Bing özellikli Windows 8.1

– Ön yüklemesi yapılmış: Microsoft Office 365 Personal, Toshiba Ekran Yardımcısı

– Pil ömrü: 72 saate kadar

– Renk: Saf Beyaz

– Boyutlar:119.8 x 199 x 10.9mm

– Ağırlık: 350 g

www.toshiba.com.tr

Etiketler: » » »
Share
2213 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?