logo

Toshiba Ürünlerinde Garanti 5 Yıla Çıktı

mh_toshiba_garanti

Toshiba’nın notebook, tablet, televizyon, harddisk, kamera ve led aydınlatma ürünleri Türkiye distiribitörü TNB A.Ş.  temsil ettiği tüm ürünler için tüketicilere 5 yıl garanti sunuyor. Toshiba TNB A.Ş.,  ürünlerinin kalitesine duyduğu güveni garantiyi 5 yıla çıkartarak pekiştiriyor. Toshiba kullanıcılarına teşekkür niteliğinde olan 5 yıl garanti hizmeti, Mart ayı sonuna kadar  yapılacak alışverişlerde geçerli.

TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter “Bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi, uzmanlığı ve yeniliklerde öncülüğüyle tanınan Toshiba’nın en yeni ürünlerini Toshiba kalitesi ve güvencesiyle sunarken şimdi eşsiz bir fırsata imza atıyoruz.  Ürünlerimize o kadar  güveniyoruz ki şimdi tüm ürünlerimizi 5 yıl garantili olarak sunuyoruz. İster bir Toshiba notebook, TV veya tablet alın; isterseniz Toshiba HDD veya çevre dostu Led aydınlatma ürün grubumuzdan ürün seçin; tüm ürünlerimiz 2020 yılına kadar garantili. Toshiba ile 25’inci yılımızda Toshiba kullanıcılarına teşekkür niteliğinde olan 5 yıl garanti hizmeti, Mart ayı sonuna kadar  yapılacak alışverişlerde geçerli” dedi.

Toshiba, bu ay başlattığı yeni garanti duyurusuyla bilgisayar işinde ezberleri bozuyor. Toshiba 2014’te Türkiye’de daralan bilgisayar pazarına rağmen adet bazında satışlarını ve cirosunu 2013 yılının üzerine taşıdı. Tüm ürünlerde uygulanacak 5 yıl garanti ile bu ayki satışlarını yüzde 30 artırmayı hedeflediklerini belirten Aytaç Biter, bu uygulamanın tüm dünyada ilk olduğunu söyleyerek “25 senedir Toshiba satıyoruz ve servis departmanımızın detaylı bir istatistiği var. Bizim ürünlerimizin  arıza oranı endüstri ortalamasının 4’te biri kadar çıkıyor. Bu durumu müşterilerimiz lehine kullanmak ve Toshiba tercih eden müşterilerimize markamızdan daha uzun süre güvenle yararlanabilmelerini sağlamak için 5 yıl garanti avantajı sunuyoruz. Daha önce denemelerini yaptığımız bu güvencenin faydalı olduğunu ve memnuniyet yarattığını  görünce herkesin yararlanması için tüm kanallarımızda ve tüm ürünlerimize uygulamaya karar verdik. Bu sayede Toshiba kullanıcılarının toplam sahip olma maliyeti daha düşük olacak” dedi.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: www.toshibatr.com/5yilgaranti

Etiketler: » » » »
Share
2383 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?