logo

Truck’n Roll, Sokak Lezzetlerini Gurme Mutfağı Seviyesinde Sunuyor

Truck’n Roll, Bağdat Caddesi’nde açıldı. Dünya gıda sektörünün en hızlı büyüme gösteren kategorilerinden olan “food truck” konseptini zincir haline getirme amacıyla yola çıkan Truck’n Roll,bu konsepti Türkiye ile ilk kez tanıştırıyor. 

Yüksek kalite ve hijyen standartlarına bağlı kalarak sokak lezzetlerini gurme mutfağı seviyesinde sunan ve adeta yeni bir gastro trend yaratan Truck’n Roll, birbirinden leziz tatlarını eşsiz müzikler eşliğinde misafirlerine sunuyor.

Gastronomi akademisyenleri ile tecrübeli ve yetenekli aşçılardan oluşan bir ekibin üzerinde bir yıl boyunca çalışarak oluşturduğu Truck’n Roll’un menüsü, her bir yiyecek için bir rock şarkısına göndermede bulunan metinleriyle de dikkat çekiyor. Burgerlerden atıştırmalıklara, Türk dürümlerinden Mexican wraplere ve salatalara uzanan geniş bir menüye sahip restoranın zengin bir içecek listesi de bulunuyor.

Mekan özellikle burger severlerin yeni adresi olma konusunda iddialı. Burgerler arasında markanın ismini taşıyan ve özel formüllü köfte, pastırma ve sucuğun eşsiz birleşimiyle Türk damak tadına uygun çok lezzetli bir tat yakalayan Truck’n Roll Burger, herhangi bir katkı maddesi ve boya kullanılmadan, mürekkep balığının mürekkebi ile renklendirilmiş siyah ekmekten yapılan Black Burger ve özel formüllü mantar sos ile hazırlanan Mushroom Burger öne çıkıyor.

Adres: Bağdat Cad. No: 311A    Caddebostan – Kadıköy / İstanbul

www.trucknroll.com.tr

Etiketler: »
Share
1944 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?