logo

Tülay Doğrular, Teleperformance Türkiye CEO’su Olarak Atandı

Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular

Ağustos 2014’ten bu yana Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Tülay Doğrular, 1 Ocak 2018 itibarıyla Teleperformance Türkiye CEO’su oldu. Doğrular, şirketin omni-channel müşteri deneyimi yönetimi alanında büyümesine ve yakın kıyı hedeflerine liderlik edecek.

İstanbul, Trabzon, Uşak ve Balıkesir’de bulunan çağrı merkezlerinde 2.500’ü aşkın çalışanıyla hizmet veren şirketin büyüme hedeflerinin yakın kıyı ülkeleri de kapsadığına dikkat çeken Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular “Yeni dönemde Türkiye’yi bir hizmet üssü haline getirmek için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Gerek çok dilli çağrı merkezi hizmetlerimiz, gerekse omni-channel müşteri deneyimi yönetiminde fark yaratan çalışmalarımızla büyümeyi sürdüreceğiz” dedi.

Özgeçmiş

Almanya’da Bankacılık ve Finansal Destek Servisleri eğitimi alan Doğrular, iş hayatına 1992 yılında Almanya’da Volksbank’ta başladı. Finans sektöründe 12 yıl, Çağrı Merkezi ve CRM Sektörü’nde toplam 13 yıl tecrübesi bulunuyor. Doğrular, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

 

Etiketler: »
Share
2136 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?