logo

Tunçmatik’in Yeni Kesintisiz Güç Kaynağı Lite II 1000 Satışa Çıktı

mh_tuncmatik_lite2

Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Lite II 1000 ile dikkat çekiyor. Cihaz, bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indiriyor. Mikro işlemci kontrolü sayesinde ise yüksek güvenilirliği garanti ediyor.

Cihazın en önemli özellikleri arasında akıllı düğme teknolojisi bulunuyor. UPS çalışırken elektrik kesilmesi durumunda UPS akü moduna geçerek sesli alarm veriyor. Sessiz bir ortamda çalışmak isteyen kullanıcılar, akıllı düğmeye bir kez basarak UPS alarmını susturuyor. Akıllı düğmeye tekrar basıldığında sesli alarm aktif olabiliyor. Akü seviyesi kritik konuma geldiğinde ise sesli alarm yeniden otomatik çalışmaya başlıyor.

Tunçmatik’in yeni ürünü II tasarımıyla da tüm gözleri üzerinde topluyor. Hafif ve küçük yapısıyla, sınırlı çalışma alanlarında yer sorununu ortadan kaldırırken, sessiz çalışması, son derece şık ve modern tasarımı ile tercih edilebilirliği artırıyor.

650 VA – 850 VA olarak iki farklı kapasitede kullanıcıyla buluşan Lite II’nin en yeni üyesi Lite II 1000 VA’da tüm Lite II serisi KGK’ler gibi; kısa devre-aşırı yük koruması ve otomatik voltaj regülasyon özellikleri bulunuyor. Light II 1000 VA, otomatik voltaj regülasyonu özelliği sayesinde bilgisayarınızı şebeke voltajındaki dalgalanmalardan korur. Cihazın sahip olduğu USB portu ve KGK izleme yazılımı sayesinde, elektrik kesintilerinde siz yanında olmasınız bile açık programları kapatarak bilgisayarınızın veri kaybına uğramasına engel oluyor. Ayrıca; bu yazılımın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde KGK’nızın anlık olarak şebeke ve yük verilerini izlemenizi de sağlıyor.

Özellikle güçlü donanımlı bilgisayarlar için tasarlanan ürün, elektrik kesintisi durumunda 2-6 milisaniye içerisinde etkin duruma geçip, sisteme minimum 10-15 dakika (yüke göre) arasında güç sağlıyor.

Son kullanıcı satış fiyatı: 98 dolar+kdv’dir.

 www.tuncmatik.com

Etiketler: » »
Share
1981 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?